İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne olacak bu fenerin hali?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Artık bütün millet dalgasını geçiyor.

Hatta Artık ben "Fenerliler müjde TRT en son aldıgınız türkiye kupası macının belgeselini yapacakmış" diyorum.

Sizce ne olacak? Gelecek sene alabilir mi?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yorumları falan okuyorum da, fenerbahçeli olmayanlar fenerbahçe'den nefret ediyorlar.

bjk-gs maçı var, hop bütün gsliler tek yürek.

türk takımlarını destekleyelim diyoruz, hop chelsea maçında havaalanında gsliler futbolcuları çiçeklerle karşılıyorlar.

25 sene değil, 125 sene de alamazsak, ne olacak?.. dünyanın sonu mu? lig şampiyonluğundan daha mı önemli?

cinconluların fenerbahçe'ye atacağı çamur en fazla bu işte.

çeyrek asır...

ötesi yok. cincomblular fenerbahçe ile olumsuz başka hiçbir şey söyleyemiyorlar.

neden herkes fener'e düşman?

nedir bu adilik, aşağılık davranışlar?

geçmişte yaşattığımız hezimetlerden dolayı mı?

bugün alamazsın, yarın alırsın, 26 yıl alamazsın, 29. yıl alırsın. fenerbahçe'nin büyüklüğünü kupayla mı ölçeceğiz?

fenerbahçe büyüklüğü ne kupa büyüklüğü, ne de şampiyonluk büyüklüğüdür. o'nun büyüklüğü başka büyüklüktür işte, adı konamaz.

trt keşke o maçın görüntülerini verse, zevkle izlerim.

ama böyle çirket taraftarlar varken türkiye'de futbolun tadı çıkmaz.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Geçen sene Şampiyonlar Ligi'nde chelsea'ye sahayı dar eden fenerbahçe kupada beşiktaştan 4 adet gol yiyen fenerbahçe deil sanki.

Bişeyler ters gidiyo gibi. Ama dedğim gibi bu sene buyuk hezimet yaşıyan fener gelecek sene ne yapacağı hiç belli olmaz kanımca.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ne olacak bu Gençlerbirliği'nin hali?
Kupalarda adı yok; çok üzülüyorum ben bu takıma :( çookk!!!

2637531896_c8f157eac6_o.jpg

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ezikliğin hali yok cincom mincom noluyo.yazıcaksanız terbiyeli yazın febe forumu değil burası. fenerbahçe büyük çok büyük kocaman.. he kocaman. gördük kocamanı.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
BJK bu akşam süperdi adamlar heryerdeydi helal olsun kupayı aldı ama ama ama

Fenerbahçe'm her zaman bizim herşeyimiz büyük takım her zaman her yerde .. Bizi cincon yenemiyor ya hele o duygu süper :D:D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hangi fenerin hali deniz fenerimi :p

Fenerbahce için türkiye kupası neden önemli değil?
cvp: çünkü ''elle'' tutulur bir başarı değil...

Fenerbahceli genc taraftarların en cok kullandıkları cümle nedir?
cvp: Bana türkiye kupasını anlatsana dede...

Türkiye kupasını kazandıklarını görmüş iki fenerli yan yana gelince ne
yapılır?
cvp:Aralarına girip dilek tutulur,fotoğraf çektirilir...

Fenerbahcelilerin çoğu neden türkiye kupasının rengini gri olarak
hatırlıyor?
cvp:Çünkü kupayı en son kazandıklarında televizyonlar siyah beyazdı...

Fenerbahcelilerin bir kısma türkiye kupasına inanmıyor,neden?
cvp:Bazıları görmedikleri şeye inanmaz...

Arşimet bugün yaşasaydı neyi bulamazdı?
cvp:Fenerbahcenin türkiye kupasını kaldırma kuvvetini...

Fenerbahcenin türkiye kupasını kazanması en cok hangi kitapta gecer?
cvp:Rüya tabirleri kitabında...

alıntı: http://www.mizzah.com/forum/viewtopic.php?p=94687

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hangi fenerin hali deniz fenerimi :p

Fenerbahce için türkiye kupası neden önemli değil?
cvp: çünkü ''elle'' tutulur bir başarı değil...

Fenerbahceli genc taraftarların en cok kullandıkları cümle nedir?
cvp: Bana türkiye kupasını anlatsana dede...

Türkiye kupasını kazandıklarını görmüş iki fenerli yan yana gelince ne
yapılır?
cvp:Aralarına girip dilek tutulur,fotoğraf çektirilir...

Fenerbahcelilerin çoğu neden türkiye kupasının rengini gri olarak
hatırlıyor?
cvp:Çünkü kupayı en son kazandıklarında televizyonlar siyah beyazdı...

Fenerbahcelilerin bir kısma türkiye kupasına inanmıyor,neden?
cvp:Bazıları görmedikleri şeye inanmaz...

Arşimet bugün yaşasaydı neyi bulamazdı?
cvp:Fenerbahcenin türkiye kupasını kaldırma kuvvetini...

Fenerbahcenin türkiye kupasını kazanması en cok hangi kitapta gecer?
cvp:Rüya tabirleri kitabında...

alıntı: http://www.mizzah.com/forum/viewtopic.php?p=94687

Çok başarılı :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ezikliğin hali yok cincom mincom noluyo.yazıcaksanız terbiyeli yazın febe forumu değil burası. fenerbahçe büyük çok büyük kocaman.. he kocaman. gördük kocamanı.

ezik sizsiniz işte. futbolu kirleten katiller... centilmenliğin (c) sinden anlamayan çirkef taraftarlar.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Fb ye karşı tüm takımlar ve taraftarları sevmiyor.
Sizce neden? Ben nedenini söylüyeyim. Başta aziz başkanınız olmak üzere kendinizi üstün gördünüz. Aziz başkanınız daha önce ne konuştugunuzu araştırın. Neden diğer takımlar size karşı görürsünüz. Dün akşam Tüm takımlar ve taraftarları beşiktaşlıydı. Diğer takım taraftarları kendi takımları gibi destekledi. Sorunu kendi içinizde aramanız lazım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Sizce neden? Ben nedenini söylüyeyim. Başta aziz başkanınız olmak üzere kendinizi üstün gördünüz. Aziz başkanınız daha önce ne konuştugunuzu araştırın. Neden diğer takımlar size karşı görürsünüz. Dün akşam Tüm takımlar ve taraftarları beşiktaşlıydı. Diğer takım taraftarları kendi takımları gibi destekledi. Sorunu kendi içinizde aramanız lazım.

çarşı gibi ultrayaslan gibi taraftar grubumuz olup takımımızı destekletceğimize tarafsız sahalar bize yeter...
birleşmek yoktur satılmak vardır...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12

Fenerbahçe taraftarı Türkiye'de başka hiçbir takımı desteklemez, en azından ben. Neden ben kendi takımımdan başkasını destekleyeyim? O zaman ne anlamı var ki? Bütün takımlar birlik olmuşlar Fenerbahçe'yi yok etmeye çalışıyorlar.

Giderek avatarındaki karaktere benzemeye başladın farkındamısın?

Tahrik edici mesajlar atılırsa daha da ileri giderim. Başkası bize laf atınca hiçbir şey yok, biz laf atınca karakterin değişiyor. Böylesiniz işte.

Neyse...

Bu konudaki son mesajımdır.

Karşılık olarak cevap vereceğim bir şey yazmazsanız sevinirim. Bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Türkiye deki fenerbahçe dışındaki tüm takımlar sporun aynı zamanda kardeşlik oldugunu biliyorlar. Ama fener üvey kardeş oluyor :))

Satılma degil bir birine destek çıkma. Türkiyede alım-satım işlerini tek bir takım yapıyor. O takımda herkesin sevmedigi bir takım.

Umarım ölmeden şu kupayı aldıgını görürüm :=)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
o takımlar spor ne demek bilmiyorlarki sporun kardeşlik olduğunu bilsinler :)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ezik sizsiniz işte. futbolu kirleten katiller... centilmenliğin (c) sinden anlamayan çirkef taraftarlar.

ergenlikten çıktığın zaman tekrar konuşalım.

şimdi forum yöneticileri ben küfür edersem atılmama hakkım varmı? yoksa işinizi yapın.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar böyle yapmayın sonuçta iki tarata aynı şartlarda oynadı ve iyi ve şanslı olan kazandı her takım için bu gecerli.

O takım iyi bu kötü gibi şeyler hoş degil spor sonuçta eglencedir kavga edilecek bir şey yok. Her takımın başına bir konuda başarılı olmaza başka yerde başarı gösterir.

Ünüformasında Türk bayragı taşıyan her takım beneim takımımdır. şahsen beiktaşlıyım ama spor yüzündne bir birimizi kırmaya deymez....

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar böyle yapmayın sonuçta iki tarata aynı şartlarda oynadı ve iyi ve şanslı olan kazandı her takım için bu gecerli.

O takım iyi bu kötü gibi şeyler hoş degil spor sonuçta eglencedir kavga edilecek bir şey yok. Her takımın başına bir konuda başarılı olmaza başka yerde başarı gösterir.

Ünüformasında Türk bayragı taşıyan her takım beneim takımımdır. şahsen beiktaşlıyım ama spor yüzündne bir birimizi kırmaya deymez....

kimseyi kırmadık etmedik premission konuyu baştan sona takip edersen saçmalığı anlayacaksın.ben 10 senedir tribündeyim başkanlıklar yaptım ama burda gelip ezik gibi ona buna laf söylemiyorum.kendini tatmin edecek olan varsa antu.com a gitsin.birdaha hakaret gelirse bende başlıcam.sonra forumdan uzaklaştırma olmasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5