İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne oldu?

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
1 Mart 2014 tarihinde bu foruma üye olmuş olan bir şaki (GNLSN )

buradaki DÜRÜST YORUMUMDAN dolayı bana ceza (!) vermiş..

Sevgili moderatör!

Bu forumda dürüst olmayalım mı?

Üç kağıtçı mı olalım?..

Bu şekilde olanları mı tutyorsunuz bu forumda?

Yok dürüst insan tutuyorsanız, o zaman neden bu şekilde ceza gönderiyorsun?..

Bir açıklama yap bakalım...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
1 Mart 2014 tarihinde bu foruma üye olmuş olan bir şaki (GNLSN )

buradaki DÜRÜST YORUMUMDAN dolayı bana ceza (!) vermiş..

Sevgili moderatör!

Bu forumda dürüst olmayalım mı?

Üç kağıtçı mı olalım?..

Bu şekilde olanları mı tutyorsunuz bu forumda?

Yok dürüst insan tutuyorsanız, o zaman neden bu şekilde ceza gönderiyorsun?..

Bir açıklama yap bakalım...

Aslında eski bir üyesin. Profilindeki yaşın doğruysa oldukça olgun birisin. Forum kurallarını da biliyor olman gerekiyor. Yazdığın mesaja baktım. Bir satış konusunda o tür mesajlar yazman doğru değil. İşin haram yada helal boyutu, o hizmeti almıyorsan seni pek ilgilendirmiyor maalesef. Dini bir forum değil burası. Kaldı ki buna önem verenler zaten düşünebilirler. Bu sözlerimden ateist olduğum sonucu çıkmasın. Elhamdülillah Müslüman'ım. Fakat bunları sorgulama yeri burası değil.

Diğer bir konu, arkadaş 1 Mart'ta üye olmuş olabilir. Fakat bu demek değildir ki forum kurallarını bilmiyor. Muhtemelen site sahibi arkadaşımın güvendiği ve daha önceden tanıdığı biridir.

Ayrıca eleştirme yapabilirsin. Fakat mesajın pek hoş değil. Kimseyi birşeylerle itham etme. Haram ve helalden bahsediyorsan, kalp kırmanın da büyük günah olduğunu biliyor olman lazım.

Bunları hem bir forum üyesi, hemde eski bir yönetici olarak yazıyorum. Umarım sorularına cevap olmuştur. Zaten moderatör arkadaş konuyu görünce cevaplayacaktır.

GNLSN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20-) Forum içinde siyasi görüş bildirmek, siyaset ve dinle ilgili tartışmalara girmek, propoganda yapmak kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayan kullanıcılar, minimum 1 hafta olmak üzere siteden uzaklaştırılırlar.

15-) Forumdaki satış konularını baltalamak ve/veya dalga geçme maksatlı mesaj göndermek yasaktır. Yapılması halinde ceza puanı, tekrarinin ardındanda 5 gün uzaklaştırma alırsınız.

Maddeleri gereği ceza almıştınız.Bir satış konusuna o tür mesajlar yazazarak kişinin ekmeğinle oynanmaz ve görüşümce doğru değil.Eğer konu ile ilgilenmiyorsanız konuya zorla yorum yaptıran yok İşin haram yada helal boyutu, o hizmeti almıyorsanız sizi ilgilendirmiyor maalesef isteğen beğeni alır veya almaz herkezin egosu kendine ne konu sahibini tanırım nede sizi yaptığınız beni rahatsız etti insiyatifimi kullandım ceza verdim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5