İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne olmus iyinete böyle?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Sizleri memnun edebilmek için ne yapmamızı istersiniz bunu söyleyin o zaman açık açık üstü kapalı mesaj vermeye gerek yok he diyorsan ki hiç bir şeyden anlamıyorsunuz buyur anlıyorsan yap he yok vaktim yok yok şuyum yok diyorsan bunları düşünüo konu açıcaktın ...

Şikayetçi olduğum şeyleri zaten belirttim. "Anliyorsan, yap." diyorsunuz. Zamanim yok diyorum gerçektende zamanim yok günde 1-2 saat zor ayirabilirim tamam diyorsanız problem yok ver yetkiyi herşeyinizi yaparım ;)

Lanet arkadaşımız 1 yılı aşkın süredir üyemizsiniz ancak sadece 10 adet konu paylaşmışsınız forumda ve sadece bunlardan bir tanesi gerçek paylaşım diğerleri ticaret konuları. İşte iyinetin asıl sıkıntısı bu, iyinetin sıkıntısı rank, icon vs... değil. Biz sizlerden öncelikle paylaşım bekliyoruz, siz paylaşımı artırın biz diğer düzenlemeleri halledeceğiz söz..

Dostum zamanım yok, iyinete üyeyim ama aktif bi üye değildim olduğum zamanlardada css dersleri ile uğraşıyordum daha sonra ne yazık kı real sıkıntılarımdan dolayı uğraşamamaya başladım. Yoksa zaten paylaşımcı bi insanımdır :)

çok acımasız eleştiriler bunlar.default temadan ne bekliyorsunki.diğer forumlar çokmu güzel yani.

Default tema deyip geçmemek lazım, ilerleyen web teknolojisinin arkasında kalmak istemeyiz, kimse istemez.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Geçen yazacaktım ama şimdi yazma gereği duyuyorum, bu şikayetler hiçbir zaman bitmeyecektir. İyinet'in ruhunda böyle birşey var şikayet edilebilir bir yer, eskiden de şikayetler vardı hatta en çok şikayet edenler bugün yönetimde olanlardı. Şimdiyse savunmada olanlar, satılmadan önceki hali ile arasında ne fark var? Bilgi bakımından ben pekte birşey değiştiğini söyleyemem. Olsa olsa diğer teknoloji ve haber sitelerinden sürekli yazı kopyalayan arkadaşlar var.
Eski üyelerin aktifliği ile şu anki arasında çok fark var bence ama bu sadece benim bakış açımdan. Bu herkese göre değişir, sonuç olarakta burada böyle bir forum var isteyen girer istemeyen girmez. Şikayetler ve savunmalar her zaman aynı kalacaktır sadece oyuncular değişecek. Geçmişte de öyle oldu.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Benim eleştirim yanlış anlaşılmasın, iyinet'e karşı bişeyler yapmaya çalışmıyorum gördüğüm ve beni rahatsız eden şeyi söylüyorum ki 1-2 üyede bana katıldı sadece benim rahatsızlığım değilmiş demek ki bu..

Zaten bi siteyi sağlamlaştıranda şikayetler üzerine yapılanmalar değil midir sonuçta?
Ben gerekli kişiden gerekli cevabı zaten almıştım, CaLViN'e yeniden teşekkür ederim cevap verdiği ve benim söylediğimi anladığı için.. İyi forumlar herkese.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5