İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne yapmam lazım

sonyabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim biri adsense reklamlarına geçersiz tık yapmış. daha doğrusu öyle düşünüyorum. sayfa to uçtu yani. şimdi ben ne yapayım. googleye yazsam, bazı arkadaşlar bunu tazmanın bir yararı yok diyor. yazmasam google ya benden şuphe duyorsa. ne yapacağımı bilmiyorum. sizce ne yapmalıyım. sonuçta her kezin başına gelebilecek bir durum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
kesinlikle yaz. aynı şey başıma gelmişti anlattım durumu olay kalktı

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
valla yaklasık 100 den fazla tık saldırısı geldi maille bildirdim olayı
gerekceyede : sitemi satmamı istedikleri ve satmadım yazdım bunun içinde gecersiz tık yapıyorlar dedim. her hangi bi ban olmadı hesap hala duruyo

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hiç vakit kaybetmeden yaz arkadaşım bence geçen günde konu açarken yanlışlıkla tıklama yaptım hemen durumu bildirdim yanlışlıkla kendim reklama tıkladım diye saolsunlar teşekkür ettiler dürüstlükden dolayı. bildirmessen ban yada uyarı yiyebilirsin

Sefikibo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haber ver.Eğer vermessen hile yaptığını düşünürler.Ban kaçınılmaz olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi