İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne yapsam 1.ci sayfaya çıkamıyorum?

EnverDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar.

IRCForum sitem'e; site içi seo yaptık. ve meta taglar'ı tekrardan düzelttik, Autotagget etiket ekleniyor Fakat bir türlü 1.ci sayfaya çıkamıyorum?
IRCForum aramalarında sabit 2.ci sayfada takıldım. Yardımcı olucak biri(leri) varmıdır?

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Hocam o sizin üstünüzdeki sitelerin hiti sizden daha coktur kullancııları filan o yuzden olabilir başka birşey yok yani.

R

RiNNeGaN

Misafir
Hocam o sizin üstünüzdeki sitelerin hiti sizden daha coktur kullancııları filan o yuzden olabilir başka birşey yok yani.

Evet EmiR34 size katılıyorum.Diğer sitelerin hiti yüksek ise üst sıralarda çıkmanız zor.Istediğiniz kelime hakkında konular acarsanız o kelimenin hit almasını sağlayabilirsiniz.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Evet EmiR34 size katılıyorum.Diğer sitelerin hiti yüksek ise üst sıralarda çıkmanız zor.Istediğiniz kelime hakkında konular acarsanız o kelimenin hit almasını sağlayabilirsiniz.

Kısacası 10 sene ugrassın 10 Senede üstekinin hiti çok olsun yine cıkamassın :D

Adil ÖZTAŞER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu işlerde birazda zamana ihtiyaç vardır.Sen siteni aktif tut elinde sonunda siten gelişir.

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Senin farklı birşey yapmana gerek yok.
Sen sadece aktifligini koru bi kaç haber yayınla sitende gelen üyelerin kalıcı olmasını sağla. Gelişimi görüceksin :p

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Selam arkadaşlar.

IRCForum sitem'e; site içi seo yaptık. ve meta taglar'ı tekrardan düzelttik, Autotagget etiket ekleniyor Fakat bir türlü 1.ci sayfaya çıkamıyorum?
IRCForum aramalarında sabit 2.ci sayfada takıldım. Yardımcı olucak biri(leri) varmıdır?

IRCForum çıkmak istediğin kelime bu mu? Hiç anchorun yok, descriptionda geçmiyor, h1 tag yok, alt tag yok, rakipler pr li, bu kelimede nasıl çıkmayı düşünüyorsun?

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Eif'in dediklerini gözden geçir eksiklerini tamamla veya düzelt. Sayfa yükselmelerinde gelen hit ve referans link çok etkilidir. Sitenle aynı içeriğe sahip birkaç siteden backlink al etkisini görürsün.

Bu arada selam herkese :)

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Merhaba

Sitenizde eksiklikler var. Öncelikle o eksiklikle gidermeniz gerekli. Kelime iki sayfaydaysanız ilk sayfaya çıkmanız biraz daha kolaydır. Düzenli bir çalışma yapmanız gerekli ve herşey önce rakiplerinizi tanımalısınız. Onların neler yaptığını ve siteleri için yaptıkları bütün işlemleri analiz edip ortak bir yol planı çıkartıp onların önüne geçerbilirsiniz.

Çalışmak istersenizde imzamdaki konudan ulaşabilirsiniz.

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Öncelikle konu başlığında yazım yanlışlığı var ve unutmadan yükselmek için zaman vermekte gerekiyor seo doğru uygulanmışsa ve güncel içerikler paylaşıp anahtar kelimeleri doğru giriyorsan gerisi google'nin bileceği iş.

NarKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yaparsan yap zaten o sitelerin üstüne cıkamasssın

SeoHit

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bana sitenin adresini ve 1. sayfaya çıkmak istediğin kelimeleri söyle sana Reçeteyi yazar sana sitenin Ücretsiz Seo Analiz Raporunu Yollarım.
Sitende değişen Sonucu her hafta burada arkadaşların ile paylaşırsın..

EnverDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana sitenin adresini ve 1. sayfaya çıkmak istediğin kelimeleri söyle sana Reçeteyi yazar sana sitenin Ücretsiz Seo Analiz Raporunu Yollarım.
Sitende değişen Sonucu her hafta burada arkadaşların ile paylaşırsın..

Merhaba SeoHit, PR Güncellemesinde, en büyük rakiplerim PR1 iken, benim sitem, PR2 Oldu. ama hiç hit yok.

Site adresi ; www.ircmekan.net
Çıkmak istedigim kelimeler, irc, ircforum, ircforumu, ircforumlari, unrealircd sadece bu kadar.

SeoHit

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
SEO Analiz Raporları ve Yapılması Gereken Değişiklikler ve Tavsiyeler Yollandı.

Rapor isteyen bütün arkadaşların seo analiz raporu ve sitelerinde acil düzeltilmesi gerekenler mail adreslerine yolladı.

Merhaba SeoHit, PR Güncellemesinde, en büyük rakiplerim PR1 iken, benim sitem, PR2 Oldu. ama hiç hit yok.

Site adresi ; www.ircmekan.net
Çıkmak istedigim kelimeler, irc, ircforum, ircforumu, ircforumlari, unrealircd sadece bu kadar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5