İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Necati'nin G.Saray özlemi

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
15329992.jpg

Medical Park Antalyaspor'un golcü oyuncusu Necati Ateş, yeniden Galatasaray'da oynama özleminin olduğunu söyledi.

Son günlerde adının tekrar Galatasaray'la geçtiğini, bundan da rahatsızlık duymadığını belirten Necati Ateş, "Olmamış bir şeyin üzerine yorum yapmak doğru değil. Antalyaspor'un kontratlı oyuncusuyum. Zaten böyle bir teklif gelse, Antalyaspor'a gelirdi" diye konuştu.

Her futbolcunun yeniden büyük takıma gitme özlemi olduğunu vurgulayan Ateş, "Böyle bir özlemim var. Ama bulunduğum yerden mutluyum ve bunu da her zaman söylüyorum" dedi.

Necati Ateş, sözlerini şöyle sürdürü:
"Galatasaray'la lig şampiyonluğu, Türkiye Kupası şampiyonluğum var. Benim durumundaki her futbolcunun mutlaka böyle istek ve arzusu olur. Şu an için kulübüme bir teklif gelmediği için hem benim hem Antalyaspor'un hem de Galatasaray'ın adına yorum yapmak doğru olmaz."

İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ

Tecrübeli futbolcu, ilk yarı performanslarının sorulması üzerine, "İlk yarının son maçında Fenerbahçe'yi yenseydik bir nebze olsun hedefimize yaklaşmış olurduk. Açık konuşmak gerekirse 21 puan bizi pek tatmin etmiyor. 2 maç kadar beklediğimiz hedeflerin altındayız. Tabi 10 maçlık sıkıntılı periyot yaşadık. Bu da bize ders oldu. İkinci yarıda aynı hataları yapmamak için önümüzde 17 maçlık periyot daha var. İkinci yarıya da iyi başlayıp, iyi götürmek istiyoruz" dedi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5