İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

necos44 dolandırıcıdır. kanıtlı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haifisch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben facebook duplicate yardimcisi programını yazan kişiyim. ilklerde parayla satıyordum ama necos44 isimli arkadaşa bedavaya verdim ve o arkadaş programı herkese parayla sattı. programın yeni versiyonunu çıkaracağım diye herkesi kandırıyor falan. bu konu çok canımı sıktı. yeni versiyonu bekleyen ve bu işten para kazanan necos44'e parasını kaptıranlara geçmiş olsun. alın programı bedavaya burada paylaştık biz yeni versiyonunu. bide programı alanlara yardım bölümüne tıklamayın virüs var falan demiş buda yalan. mantıklı geliyor mu arkadaş programı kendisi yazıyor ve yardım bölümüne virüs atıyor? orada yanlızca haifisch tarafından paylaşılmıştır yazıyor diye. http://www.karyotip.com/facebook-otomatik-durum-sayfa-begenme/ burada paylaştık biz bu programı 1.5 versiyonunu. arkadaş v1 i satıyor. buda onunla şimdi konuştuklarımızın ssleri:
kanit1.bmp

kanit2.bmp

yeni bir duyum aldım; beni programı alanlara falan şikayet ettirecekmiş.o arkadaşın bu forumlardan gitmesi için elimden geleni yaparım her türlü programın bana ait olduğunuda kanıtlayabilirim. moderatörler lütfen iletişime geçin. buda ssleri:
kanit3.bmp

[email protected] ekleyin inanmayan arkadaşlar. o arkadaş harbiden gördüğüm en iyi dolandırıcılardan :D birazdan bunun aynısını facebook bölümüne attım. moderatörler lütfen ilgilensin. o arkadaş yeniden beni karalamaya çalışacaktır lütfen inanmayın. herkesin seçme özgürlüğü var.
bu kadar yazdım lütfen okuyun.
saygılar haifisch.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
necos44 forumdan uzaklaştırıldı
başka bir isteğiniz yoksa konuyu kilitleyeceğim

haifisch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkür ederim. facebook bölümünde açtığım konuyla birlikte necos44'ün satışını yaptığı konunun kapatılmasını istiyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
konusunu kapattım ve mail adresini sildim, silinmesini istediğiniz konuları rapor edermisiniz.

haifisch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim. facebook bölümünde bu programı tekrar tanıtacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5