İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden böyle olmuştur acaba

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ne anlama geliyor, bir saat önce baktım tıklamada "0" yazıyordu şimdi ise böyle olmuş neden hiç birini kabul etmemiş...

244 22 9,0% USD 0,00 USD 0,00

M

Metalirik

Misafir
Kendi reklamlarına tıklamışsın büyük ihtimal ki hiç birgelir elde edememişsin dostum.

Sakın.. Kendi reklamına tıklama hele kendi makinandan hem login olup hesaba sonrada tıklama atılırsın.

M

Metalirik

Misafir
Yada genel hizmet reklamları cıkıyorsa sitende o tıklardan da elde edemezsin 2 seçenekten biridir.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hiç bir şekilde kendi reklamıma tıklamadım...biri beni attırmak için üst üste basmış olabilir mi...çünkü bir saat önce baktım tıklama sıfırdı bir saat sonra 22 olmuş...

M

Metalirik

Misafir
İmza kısmına web adresini yazdığın için kötü niyetli birileri gıcıklığına yapmış olabilir veya başka ihtimal sitenede baktım ki genel hizmet reklamları oranı cok yüksek ziyaretcilerin onlara girmiş olabilir ve onlarda bilindiği üzere ücretsiz reklamlardır.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar tık normal değil bende...sitenin hiti çok düşük çünkü...her neyse google amcam inşallah bir terslik çıkarmaz...bir daha olursa artık, bir süreliğine reklamları kaldırırız..cevapların için sağol.

M

Metalirik

Misafir
Adsense-tr'y mail çek genede. Şu günkü raporlarımda sahte tıklama yaptıkları için incelemeye alırmısınız dersen ilgilenirler ve ilgin içinde senin için iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi