İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

neden böyle sitelere izin verirler

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burda asıl yuh sana daha çok yakıştırıyorum, kusura bakma ama bu benim düşüncemdir.
örneğin Diyar sana ne yapmış ki sen adamı lekelemeye çalışıyorsun? İşi gereği websitesinde kendi reklamını yapıyor, ekmek parası, üstelik legal! Adam kürt diye nasıl hemen damga vuruyorsun?
Asıl senin gibi düşünenler oldukça bu tür asılsız ve son derece gereksiz tartışamalarda sona ermez.

İçini dökmek istiyorsan git belirli forumlarda yaz, webmaster forumuna bu tür mesajlar sokup eylem yaratmamanı tavsiye ederim. Git bölücülüğü başka yerde yap lütfen, saygılar.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
wasGer' Alıntı:
burda asıl yuh sana daha çok yakıştırıyorum, kusura bakma ama bu benim düşüncemdir.
örneğin Diyar sana ne yapmış ki sen adamı lekelemeye çalışıyorsun? İşi gereği websitesinde kendi reklamını yapıyor, ekmek parası, üstelik legal! Adam kürt diye nasıl hemen damga vuruyorsun?
Asıl senin gibi düşünenler oldukça bu tür asılsız ve son derece gereksiz tartışamalarda sona ermez.

İçini dökmek istiyorsan git belirli forumlarda yaz, webmaster forumuna bu tür mesajlar sokup eylem yaratmamanı tavsiye ederim. Git bölücülüğü başka yerde yap lütfen, saygılar.

http://www.blogcu.com/MazLum/

adamlar bak neler yazmislar buraya..sitelerin hepsinde türklere hakaretler var..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kardeşim iyi oku okuman yokmuuu ??

TSK operasyon güçleriyle yaşanan çatışmalarda 1’i yüzbaşı ve 1 asteğmen olmak üzere toplam 22 asker öldürülmüştür.

bumu hee.. iyi okumanı tavsiye ederim.

Şehit düşen HPG gerillalarımızın ailelerine ve Kürdistan halkına baş sağlığı diliyor, anılarına bağlı kalarak özgürlük direnişimizi daha da yükselteceğimizi haykırıyoruz.

kimse burada kürtlere damga vurmuyor.. bunları yapanalr kürt degil benimde kürt arkadaşım var ama hepsi bu kişilere nalet okuyor..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
permission verdiğin linklerden bazılarını tekrar gözden geçirsen iyi olur. çünkü bir kaçı şarkıcı ve müzik sitelerine ait. kalanları ise illegal siteler. tespit yapmışsın tebrikler. illegal olanlarla ilgili gerekli operasyon yakında yapılacaktır merak etme.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet haklısın sildim digerlerini kusra bakmayın yanalışlıkal olmuştur ama digerleir hiç öle degil.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
offfff ne hale gelmişiz walla. yazık.. bu mantık içimizde bizle beraber yaşıyor artık !

M

M@latyæsporlu

Misafir
wasGer' Alıntı:

sen ne şirin şeysin sen adın ne senin bakiyim :p zeka fışkırıyo maşşallah pu pu pu :p

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine başlicak tartışmalar..
açmayın şöyle topicler kavgalar çıkıyor işte. Napıcaksınız birbirinizin görüşünü? paylaşın edişin. Azmı geliyor

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kürtlük ayrı kürdistan propagandası ayrı şey, türk kürt kardeştir ve türkiyede kardeşçe yaşar ama bu kürdistan neresi olsa gerek, yazık gerçekten onca ölen insana rağmen bu zihniyeti değiştirmek imkansız herhalde.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın kürt türk kardeş ama tutupta kürdistan diyen adamı ben kardeşlikten reddederim.
kürt olan ve çok samimi ve sevdiğim bir sürü arkadaşım var.ama hiçbiri bu düşüncede değil.öyle olsa onlarıda reddederim.geçmişte kürdü türkü o kadar kan döküldü bu topraklar için.
olta arkadaşın gönderdiği linkteki programı kullansak beraber nasıl olur?

Y

yusufona

Misafir
bunların hostu genelde danimarka ve isveçte... bilindiği gibi bu ülkelerde pkk kankisi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5