İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden böyle ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Son 4 gündür reklamlarımda hareket olmuyor. Dün yeni bir hesap açtım kupon ekledim , herşey normal . Bir hata mesajı falanda yok fakat reklamlar yayınlanmıyor. Bütün herşey normal , Ayrıca 4 gün önce tıkır tıkır çalışan hesabımdada oynama olmuyor artık , ondada hata mesajı falan yok .
Bugüne kadarda 30'a yakın sorunsuz kupon kullandım.

Ben kayıt olurken hep aynı domainden maillerle üye oldum acaba ondan olabilir mi ? Örnegin ;

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected] gibi maillerle açmıştım bütün hesaplarımı acaba durumu anlayıp artık bir önlemmi aldılar ?

Aynı sorunu yaşayan başka kimse var mı ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Neden böyle yapıyor anlamadım. Farklı mailler kullansamda artık çalışmıyor...

Herşey normal gözüküyor,hiçbir hata mesajı yok fakat ne bir tıklama var ne bir gösterim nede ortalama pozisyonumu yazıyor...

Acaba Artık ip'me bi block koydular ? (ama hesaba giriş yapabiliyorum)

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazen aradan 1 gün geçmesi gerekebiliyor.
Ben de benzer sorunlar yaşadım ve dediğim gibi ertesi gün halloluyordu.
ip ile nasıl bir alaka kurdular bilmiyorum ama sadace ip faktörünün etkili olmadığı kesin.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ip, cookie herşeyi silin değiştirin.Arkadaşın bilg. dan açtım 1 hafta yayınlandı kendi pc mden açtım aynen dedigin gibi hata felan yok ama yayınlanmadı

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İP degistirdim,cookie sildim vs.. Hala düzelmiyor, reklamlarım yayınlanmıyor ..

Kelimlerin ücretlerini degistirmeye çalışınca falanda şu alttaki hatayı veriyor..

Verdiimiz rahatszlktan dolay ? dileriz, isteinizi u anda ileme koyamyoruz. M?slerimiz sorundan haber edildi ve 綺?rinde 硬yorlar. AdWords'te taraycnzn geri d?i kullanmanzn hata orann artracan hatrlatrz. Hatann sebebinin bu olduunu d?rsanz, l?geri d?i kullanmadan tekrar deneyiniz.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet gerçekten Cookieleri temizleyip ve ip yi de değiştirince sorun oratadan kalkıyormuş.
Demek ki napiyormuşuz? ip ve cookie ye müdahale ediyoruz:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi