İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden İndexlenmiyor...

yasamveteknoloji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb arkadaşlar blogger den yaklaşık 1 ay önce bi blog açtım.ilk başlarda c/p yaptım ama sonradan vicdanım sızladı kendi yazılarımı yazmaya başladım.kendi yazılarımı yazmadan önce google adsense ye üye oldum 2 hafta olucak hala kabul edilmedi.

google webmaster tool yardımı ile sitemap imi falan ekledim googlebot 6 martta geldi bidahada gelmedi

yardımcı olursanız sevinirim...

Site Burada

yasamveteknoloji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki hocam adsense hesabım neden hala kabul görmedi.?

2 hafta olcak nerdeyse. blogger en fazla 4 gün içinde cevap geliyordu.neden bukadar uzun sürdü

ayrıca google webmaster tool baktığımda "GoogleBpt En Son 06 Mart 2008 Tarihinde Sitenize Başarıyla Ulaştı." Diyor

Bu botu kulağından zorla tutup getiremezmiyiz...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
2 hafta çok kısa bi süre.4-5 aydan önce cevap alamazsın kolay kolay..
Google webmaster toolsa siteni kaydettikten 3-4 ay sonra bi seçenek aktif olacak.O seçenek sayesinde google botun sitene daha sık gelmesini sağlayabiliyosun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi