İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden Prestige Üyelik Almıyoruz?

Neden Prestige Almıyoruz?

• Prestige fiyatları yüksek

Kullanılan: 12 41.4%
  • Prestige fiyatları yüksek ve ödeme seçenekleri az

Kullanılan: 10 34.5%
  • Ödeme seçenekleri az

Kullanılan: 0 0.0%
  • Prestige fiyatları düşürülmemelidir

Kullanılan: 2 6.9%
  • Ek özelliklerde eklenmeli ve fiyat sabit kalmalı

Kullanılan: 5 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    29

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Merhaba

Bu gün Prestige üyeliğin neden raabet görmediğini siz değerli forum sakinleri ile birlikte tartışalım. Bulduğumuz sonucu ise yönetime tek bir çatı altında birleşip yönetime sunalım.

Prestige Nedir?
Prestige, forumda normal üyelerden farklı özelliklere sahip olarak forumda gezinme olanağı, prestige üyelik forumlarında kaliteli bilgi paylaşım olanağı ve foruma bir nebzede olsa maddi katkıda bulunmaktır.

Neden Prestige Almıyoruz?
Anketle oylayalım. Adminlerde görürse illaki bir değişiklik düşünülecektir.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Benim almama nedenim, Prestige uyeligin alinmaya deger bisiy oldugunu dusunmuyorum, cunku ayda 15 dolara verdigi seyler;

- Prestige forumlarına ulaşabilme.
- Mesaj kutusu 500 adet. (Standart üyelerde 150 adettir.)
- İmzalarında resim veya banner bulundurabilirler. Aynı zamanda link ekleyebilirler.
- Görünmez olarak giriş yapabilirler ve görünmez olarak dolanan kişileri görebilirler.
- Prestige rankı ve prestige üye rengi kazanırlar.
- Çeşitli Hediyeler account vs.

Ben de 15 dolar odemektense bu ozelliklerden mahrum kalmayi goze aliyorum... Tavsiyem prestige uyelerin yapabilecekleri artirirsaniz, daha fazla rabet gorebilir :)

Forumjak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim almama nedenim, Prestige uyeligin alinmaya deger bisiy oldugunu dusunmuyorum, cunku ayda 15 dolara verdigi seyler;

- İmzalarında resim veya banner bulundurabilirler. Aynı zamanda link ekleyebilirler.
- Görünmez olarak giriş yapabilirler ve görünmez olarak dolanan kişileri görebilirler.

Ben de 15 dolar odemektense bu ozelliklerden mahrum kalmayi goze aliyorum... Tavsiyem prestige uyelerin yapabilecekleri artirirsaniz, daha fazla rabet gorebilir :)

:harika:

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
mesela 10 tl yaparsanız gerçekten çok ilgi görür vede özellikleri arttırsanız

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
prestij üyelik sanal bir durum ve prestij üye olanlara yaptıkları iş açısından faydaları tartışılır olduğu için ilk olarak talep edilen ücretin yüksek olduğunu düşünüyorum.

iyinet yönetimi olarak burada hatanız şu bence, öncelikle insanların üye olmaları durumunda onlara sunulacak avantajları ortaya koymanız gerekiyor, yani önce hizmet nedir, prestij üyelerin diğer üyelere göre ne gibi artısı avantajı olacak bunları ortaya koymak lazım.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Prestige üyeliğin dünü bugünü aynı gidecek yakında 1 dolara indirtecekler. Son fiyat güncellemesinde fiyatların bu şekilde kalacağı söylenmişti. Herkesin prestige alması gerekmiyor.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Ödeme seçenekleri çok az tabiki.
Fakat fiyatlarda yüksek.. Ödeme seçenekler ve fiyatlar biraz inse çok güzel olur ama..
Bu seferde önüne her gelen prestige alır.:)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
prestijlere sunulmuş pek bir özellik yok şuanda, amacı sadece foruma destek olmak. sadece özel mesajda güzellik yapıyorlar, o da normal üyelerden ayıran tek özellik, prestij üye ile normal üye arasında fark göremiyorum ben, imzalara üyeler link ekleyemesin mesela, özel alanlarını üyeler kullanamasın, prestijlerin web siteleri var ise eğer aktif text olarak kendi ranklarının altında biyerlere link ekleyebilsinler, o kadar para veriyorlar, buna değecek bişeyler yapılmalı

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Sadece paypal var ödemede paypal kullanmıyor çoğu kişi, birde fiyat çok azda olsa indirilmeli.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
gereksiz diye düşünüyorum almaya gerek bi özelliği yok ve fiyat olarakta yüksek

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12

Aynen bende arkadaş gibi düşünüyorum. Bu özelliklerin hiç biri o kadar para etmez. Amaç foruma yardım ise eminim reklam verenler bu konuda benden daha iyidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5