İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nedir Bu Mp3 Sitesi Aşkı bi Anlatırmısınız?

H

hostcu1

Misafir
arkadaşlar neden herkez illa benimde bi mp3 sitem olsun diye yanıp tutuşuyo çokmu büyük geliri var?

click oranları falan az diye biliyorum ben....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla mp3 sitesi acmak masraflı bir iş yaaa.. bayada mp3 sitesi var.. ( mp3 leri kendi server da barındıranalr için zor )

S

sss

Misafir
mp3 sitesinin sağlam olması için 2 tane dedicated lazım bir tanesine dosyaları atıcaksın sonra diğerine wget ile dosyaları çekicende adam akıllı sağlam bi iş olsun..ben yaptım bi tane www.berbat.net ama 2. server almadım daha para beklioz işte..

G

Gencadam

Misafir
Deticated'ın olmadan mp3 sitesi açmak bence çok yanlış. Yer kısıtlı, hizmet kısıtlı. Hiti çok, kitlesine göre sponsorların tıklamalrı vs vs çok. Mp3 sitesine rağbetin tek sebebi budur.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baba zor iş kazancta az ama basladık bikere makinanın parası anca cıkıyor...

günde 100 dolara kazanan varmıs benim günlük kazancım 5 dolar ciivarı valla :(

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mp3 isi ile bosuna ugrasiyor cogu kisi..birakinda bilenler yapsin..1-2 ay site acik kaliyor..sonra para falan yetismeyince site kapanmak zorunda kaliyor..2 ay boyunca emekte yok oluyor..maddi güç varsa yapin..

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5-6 senedir uğraşan ve iyi kazananlar da var. ben gibi.

balıklama atlayan çömezlerin ömrü kısa oluyor tabi. söylesek de anlamak istemiyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5