İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nedir Bu msnden çeKtiğim

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARk bu son zamnaLrda acaip sorun yaşiyorum msnde yaziyom yaziyom kımseden ses yok arada 10 dk geçiyor bir bakiyom msnden düşmüşüm yeniden bağlanmak için bazan 2 saat bekliyom bu sOrun geneldemi yoksam bendemi var anlıyamadım gitti

A

AnxiouS

Misafir
bende msn giremiyorum arada bir . Sitelerde aynnı şekilde berbat yarısından çoguna giremiyom

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Msnde;
Bazen mesajlarım gitmiyo bazen gelmiyor
Bazen dusuyo kendisi 1 dk icinde tekrar baglanıyor.Genellikle aksam saatlerinde oluyor.

C

Cyber Coder

Misafir
bu adsl olayına bi çözüm bulunması lazım. Hem pahalı hem yavaş :(

BerkeSandal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genelde arada bir (usun aralıklarla) birden düşüyor ama hemen bağlanıyor. Sanırım bu sorun adsl in yanında kişisel bağlantımızla ilgili. Yani adsl merkezine uzaklığınız ve bulunduğunuz hattaki abone sayısı vs.

C

Cyber Coder

Misafir
bulunduğumuz hatta çok kişi var çünkü sadece birkaç tane hat var. Türkiye'nin bu konu üzerine düşmesi lazım. Adsl almak için 3-4 aydır port bekleyen arkadaşlarımı biliyorum :mad:

ExCLuSiVe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanirim bu sizin internet baglantinizdan kaynaklanan bir sorun ben boyle bir hataya hic rast gelmedim kendi adima....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5