İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neobux kullananların yorumları

furkansayers

İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba arkadaşlar.
Neobux ile para kazanan var mı? Tıklama ya da görüntüleme ile kazanç sağlayabildiğiniz bir sistem olan Neobux aylık ne kadar kazandırıyor?
Neobux ile ilgili bu başlık altında yorum yapabilirseniz konuyu herkesin öğrenmesini ve eğer geliri iyiyse de herkesin kullanmasını sağlayabiliriz.

2019 Mart ayı için başlatılan kampanyada şu oranlar vardı

neobux-para-kazanma.jpg

Yenileme indirim hakkında tavsiyeler için tüm üyelikler:

30 gün: %8
60 gün: %13
90 gün: %20
150 gün: %27
240 gün: %32

İndirim Altın Üyelik satın alan ve / veya uzantıları:
Bir yıl Altın = 70$ (içerir 20 $indirim)

Altın Paketleri, indirimli fiyatlar:

yeni alımlar:
  • Zümrüt ve Safir = 270 $
  • Platin ve elmas = $ 460
  • Ultimate = $ 840
üyelik güncellemeler için:
  • Zümrüt ve Safir = $ 250
  • Platin ve elmas = $ 430
  • Ultimate = $ 770

Braga42

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
neobux lider bu işin başından beri lideri konumunda, ref kiralamak pek akıl işi değil getirisi çok az, çok fazla direct ref lazım. çok uğraş ister

ekisci

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba Furkan...
Yaklaşık 1 yıl bu tarz sitelerde deli gibi reklam tıkladım. Zararım 2.000 TL'ye yakın. Bu tarz sitelerde kazanan her zaman site sahipleri oluyor.
"Reklam izleyerek para kazanma" hakkındaki gerçekleri bu yazıda bulabilirsin. İnan bana anlatılanların hepsi gerçek! Reklam izle, anket doldur para kazan işleri tamamen vakit kaybı olan işlerden, Senin ve bu yazıyı okuyan diğer kişilerin aynı hataya düşmemeleri adına uyarmak isterim. Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5