İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

neobux .... sürekli ödeme alıyorum

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son durumu özetleyeyim günde refsiz 1,8 cent alıyorsunuz.. ben gelecek ay ref kiralayacağım

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sonraki ödemeye 10 gün kaldı site coştu günde 2 cente kadar çıktılar ..

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni ödememi almak üzereyim yakında paylaşacağım az kaldı.. teşekkürler ilgi için

okirpiko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neobux oduyo 5 yıla basladılar cunkı odememesı ıcın hıc bır neden yok ıyı para kazanıolar kıralık refler bot bır sure sonra tıklamıolar 10 dolar yatırıısanız 1 ay sonra 9 dolar ancak cekersınız tıkladıklarınız ve ugraslarınızda bosa :) ama benım arkadaslara tavısyem paypal yatırıp neteller cekebılrıısınız donusum konusunda ıse yarar

yınede neobux ptc sıtelerınde en ıyısıdır bana golden cıkmıstı adprızden 150 dolar falan cektım ref havuzuna uye olup dırekt ref falan alabılrıısnız ozmaan kazanabılrıısnız

ama bunlarla ugrasacagınıza bence hyıp para yatırın 5 dolar gunluk bunlardan daha fazla kaznırısınız tıklama derdı olmadan :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5