İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neobux tan nasıl çok para kazanılır?

sezer6834

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neobux tan nasıl çok para kazanılır?
1. permalink
Merhaba arkadaşlar.Şimdi sizlere güvenli ptc sitesi neobux tan bahsedeceğim. Neobux bilinen ptc yani tıkla kazan siteleriyle aynı mantıkla yani reklam izleyerek para kazanırsın . ve biriken paranı anında evet anında paypal veya alertpay hesabına çekersin. gelelim inceliklerine. sitede reklamlar 4 bölüme ayrılır.1.nci bölüm sabit reklamlar. bunlar pembe renktedir. hergün bir sefer çıkar. bunlar en az 16 tanedir. ve 0.001 dolardır.2.nci bölüm mini reklamlar. günlük çıkış sayıları farklıdır.iki renklidirler.yeşil olan 0.01 ve bazende 0.015 dolardır. diğeri mavi renklidir buda 0.005 dolardır. bunlardan günlük 4-5 tane çıkar. 3.ncü bölüm mikro reklamlar. bunlar gri renktedir. bunda limit yok. reklamverenlerin siteye verdiği reklamlardır. sabit değildirler. yani belli bir gösterimden sonra reklam kapanır.bunlardanda 0.001 dolar kazanırsın.4.ncü bölüm yine sabit reklamlar bölümüdür. bu bölüm turuncu renktedir.günlük 4 adet çıkar. reklam değeri 0.001 dolardır.
Gelelim referans kısmına . bu sitede diğer ptc sitelerinden ayıran referans kiralama uygulaması mevcut. her referans 0.3 dolardır. ve bir ay süreyle sana para kazandırır. süresini uzatmak istersen referanslarım sayfasında süresini uzatacağın referansın onay kutucuğunu işaretleyip çıkan menüden 15 -30 gün veya daha fazla gün seçeneklerinden uzatabilirsin. size tavsiyem 15 günlük uzatın. nedeni ise siz 30 gün uzatırsınız o ise 10 günden sonra çalışmazsa 20 gün zarar edersiniz. 15 gün olarak süreyi uzatın ve ortalaması 2 nin altında olanların sürelerini uzatmayın.ortalamalarını referans sayfasında görebilirsiniz.kiralanan bu referansların aslında gerçek kişiler olmadığı bot tabir edilen sanal kullanıcı olduğunu unutmayalım. kiralanan bu referanslar siz sitede ne kadar çok online olur reklamlara tıklarsanız onlarda o oranda çalışır. bunuda unutmayın. siteye hiç girmeyin onlarda tıklamazlar.referanslar sizin performansınıza göre çalışır.
Birde direk referans bulabilirsiniz. bu sizin yeteneğinize bağlı tabi. ama direk referansların reklam tıklamasından bire bir oranında kazanırsınız. bu en güzel yanı . yani yüzde yüzünü kazanırsınız.
Referans kiralama hesabınız 0.6 dolar olduğunda yapıyorsunuz. kiralamak için usarname ( takma adı ) nize tıklayıp hesabım sayfasına giriyorsunuz.sayfada sağda referals butonu var . o buton gri ise referans kiralayamazsınız. referans kiralamak içi,n bu butonun yeşil olması gerekiyor. yeşil yanıyorsa tıklarsınız. açılan sayfada üzerinde 3 5 10 ...... diye sayı yazan butonlar var . bunlardan hangileri mavi yanmış ise o sayı kadar referans kiralayabilirsiniz. mavi olan butona tıklarsınız. refertanslar 1 ay süreliğine para kazandırır. hepsi bu kadar.

Size tavsiyem sitede mümkün olduğunca fazla online olmanızdır.böylece anlık çıkan mikro ve mini reklamları kaçırmamış olursunuz. siteye üye olmak isterseniz işte link:

Neobux tan nasıl çok para kazanılır? http://www.neobux.com/?r=gfbfenerbahce

Neobux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.neobux.com/?r=Newsahin

Link güncellenmiştir, para kazanmak isteyen arkadaşlar linke tıklayarak kayıt olup günde 5 dakikanızı ayırarak size vereceğim
para kazanma taktikleriyle şu an benim kazandığım gibi günlük 5 dolar kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra her türlü sorularınızı [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Hatta dilerseniz telefon numaranızı bırakın ben size dönüş yapabilirim.

Kazanma Taktiği

A) Hiç Yatırım Yapmadan

1. Neobux’a kayıt olun.
2. 1$ kazanana kadar reklamlara tıklayın. 0.6$ ile 3 ref alın.
3. Her gün 5 dakikanızı ayırın ve server saatinde minimum 4 sarı sabit reklama (fixed advertisement) tıklayın. Bu işlem referanslarınız dan komisyon alabilmeniz için gerekmektedir.
4. Her hafta bütçenize göre yeni referanslar ekleyin, 7-8$’a ulaştıktan sonra aşağıdaki B seçeneğine devam edebilirsiniz.

B) 10-25$ Yatırım Yaparak (Standart Üyelik)

1. Neobux‘a kayıt olun. Neobuxa ilk başta vermek üzere 10$’lık veya 25$’lık stratejiden birini seçin.
2. Her gün 5 dakikanızı ayırın ve server saatinde minimum 4 sarı sabit reklama (fixed advertisement) tıklayın. Bu işlem refinizden komisyon alabilmeniz için mutlaka gerekmektedir.
3. 10 refi 2$’a kiralayın, ortalama olarak 1.5-2.5 arasında tıklama yaparlar. Ortalamanız 1.32′nin üstünde olduğu sürece kârdasınız demektir.
10 ref 1.75 tık ortalamayla ayda 0.65$ kazanç getirmektedir. (Bu değerden gelecek ayın kirası da düşülmüştür, yani hep aktif reflerinizin bulunması durumunda size düşen paydır)
4. Autopay özelliğini aktif hale getirin.
5. AutoRenew özelliğini aktif hale getirin.
6. Her hafta bütçenize göre yeni referanslar ekleyin, ancak standart üye için maksimum 300 referans kiralayabilirsiniz ki bu ayda 1.8 tık ortalaması ile 30$ kâr demektir. Tabi ortalamanız daha yüksek olması şansınıza ve referansları takip etmenize bağlıdır.
7. Bir hafta boyunca hiç tıklamayan referanslarınızı 0.07$’a değiştirebilirsiniz. Referansların genel ortalamalarının 1.33′dan aşağı olmamasına dikkat edin.

facecash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neden mynet le iletişime geçelim yokmu skype adresin?

Neobux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mailime telefonunu bırak ben dönüş yapıyım, pc başında uzun süre vakit geçirmiyorum.

facecash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günlük 5 dolar demişsin ama bu konu ile alakası yok.ayda 25 cent kazanırsınız diyorsun şimdide etik mi bu yaptığın alt üyen olmuştum birde durup dururken?

Neobux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel arkadaşım hiçkimse kimseye durduk yere para vermiyor, başladığın gün o kadar kazanmaya başlarsın. Sen benim 7 aydır bu taktiği uygulayıp 5 dolar kazandığımı bilmiyorsun. İlk günden 5 dolar kazanacaksın demedim ben zaten. Bu işin en kilit yanı sabırlı olmak, önce yatırım kendine bir hedef seçip ne kadar kazanmak istediğini kendin belirliyorsun. 3 ayda aylık 50 dolarda kazanırsın sonrası gelmez benim yaptığım gibi 7 ayda 150 dolar kazanırsın devamlılığı olacak şekilde.

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neo buxtaki reklam fiyatları 0.001$ bununla uğraşıacağınıza film falan izleyinde eğlenin bari.

facecash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neo buxtaki reklam fiyatları 0.001$ bununla uğraşıacağınıza film falan izleyinde eğlenin bari.
hakketen yaw.kusura bakmayın ama ben 1,5 yıl önce buradan ref paketi aldım upgrade bile oldum ozaman 0.01 centti tıklamalar baktım aldığım refler tıklamıyor. kappatım hesabı gittim.yani iflas ettim adamlar kendi yarattığı refleri sana satıyor sonrada refler tıklamıyor.devamlı eksiye düşüyorsun neobux neden batmadığını anlıyorum çünkü bizi batıyorda ondan!

metrix32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de üye idim neobuxa standart üyelerin hic kazanma sansi yok biraktim ,benim favorim Clixsense cok ödeme aldim ve halen aliyorum,bol kazanclar

metrix32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Clixsensede 54 referalim var yaklasik günde $1 getiriyor burda alt üyeleri cogaltacaksin cünki alt üyeler 8 level,e kadar kazandiriyor,planim 2000 ref edinmek zamanla o da en azindan $20 - 30 dolar getirir ,son ödemem altta,simdi hesabimda $25 dolar var onuda bugün cekecegim.

f2N076U.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5