NeoN Vpn Servers Vpn Server Satışı Test Vardır.

alemci75

0
İyinet Üyesi
Katılım
10 Aralık 2014
Mesajlar
6
Reaction score
0
AYLIK 6 TL DEN HERKESE ÖZEL VPN SERVER KAMPANYA.
YILLIK 50 TL KAÇIRMAYIN BU FIRSATI...
TEST İÇİN SKYPE EKLEMENİZ YETERLİDİR.
Merhaba arkadaşlar NeoN Vpn Servers olarak aranıza katılmış bulunmaktayım bu işi bu piyasada doğru düzgün olarak yapmaya çalışıyorum VPN server'lar kendi sermayemdir piyasadaki çeşitli sitelerdeki 1 vps ye 15-20 kişi kullanıcı adı açılıpda hız problemi v.b gibi şeyler yoktur bütün sunucular yüksek hat kapasiteli VDS sunuculardır 1 Vds ye en fazla 3 kişi kullanıcı açıyorum hiç bir sıkıntınız olmayacaktır.
Skype:neonservers


Üniversite yurtlarında yavaşlık yüzünden online oyun oynamayan, sitelere giremeyen kişiler içinde kullanılmaktadır.

Mevcut VPN hizmetimizin oyunlarda işe yarayıp yaramadığını öğrenmek için ücretsiz hesabınızı denemeniz yeterlidir, yavaşlık var derseniz açtığımız özel vpn sunucularından bir hesap ile oyunlarınızı deneyebilirsiniz.

PPTP, OpenVPN, SSTP, L2TP. Tüm sunucularımız tüm protokolleri, en yüksek şifreleme ile destekler. Size özel sunucularda istediğiniz TCP/UDP portunu seçersiniz.
Tüm bağlantılar %100 şifrelidir. Kredi kartınızı, bankalarınıza ait internet şubelerini kullanırken birisi dinliyormu, şifrelerimi görebiliyorlar mı diye düşünmezsiniz.
İnternet aktiviteleriniz kayıt altına almayız, internette ne yaptığınız bizi ilgilendirmez.
VPN Hizmetimizde hız sınırlaması yoktur, Tüm sunucularımız internete 1Gbit port ile bağlıdır ve internet bağlantınızın mümkün kıldığı en yüksek hızda bağlanırsınız.
Sunucu listemize bir göz atın, Torrent 'in izinli olduğu sunuculardan birisine bağlanarak torrent ve diğer p2p protokollü programları serbestçe kullanın.
Bağlandığınız andan itibaren bağlantınız şifrelidir, Yaptıklarınızı kimse göremez, kayıt edemez ve izleyemez. %100 Gizli kalırsınız.
VPN hesabınızı birden fazla cihazda aynı anda kullanmamak şartıyla tanımlayabilirsiniz, tüm cihazlar desteklenmektedir.
İnternet Servis sağlayıcınızın engellediği tüm yasaklı sitelere giriş yaparsınız, interneti yasaksız ve sınırsız kullanmanırsınız.
Ülke Bazlı video ve diğer servisleri rahatça kullanın, Bu video ülkenizde seyredilemez uyarılarını es geçin.
Yurt dışındasınız ve Bankanız internet bankacılığına sadece Türkiye'den bağlanmanızı istiyor veya abonesi olduğunuz TV şirketi sadece yayınlarının sadece Türkiye'den izlenmesine izin veriyor. Nerede görünmek istiyorsanız orada görünün.
Firmamız yetkilileri sürekli sizinle, probleminizi hemen çözelim, çözemezsek biz çözene kadar size yedek hesap açalım.
Testimiz Mevcuttur..
Skype:neonservers
Mevcut Lokasyonlar: Almanya, Fransa
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst