İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nerede yaşamak isterdiniz?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Arkadaşlar eğer kısmet olursa montreal'de yaşamayı düşünüyorum, nedenini bilmiyorum ama bu kent beni kendine çekiyor. Resimlerine buradan ulaşabilirsiniz.
wikisi de burada

peki siz nerede yaşamak isterdiniz?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Türkiye'de doğmadım, ama tercih hakkım olsaydı burada doğmak isterdim. Bu ülkeyi seviyorum. Antalya'dan vazgeçmem.

Benim evin az ilerisi:
2hs87bn.jpg

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Amasra. Benim için apayrı bir yer- bozulmamış, tertemiz. Yeşil ile mavinin harbiden bütünleştiği sayılı yerlerden biri. Şanslıyım ki Ankara ile arası 3.5 saat. Yazları her hafta sonu ordayım. Avatar da Amasra'dan :)

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ne kadar istanbuldan vazgeçemesekte karadenizde beni hep cezbetmiştir

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
arkamda sevdiklerimi bırakacak kadar güçlü olsaydım şimdi orada olabilirdim

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
california sadece sölemesi kulagıma hoş geliyor diye :) bide adına yazılmış onca güzel şarkının hatrına

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Türkiye'de doğmadım, ama tercih hakkım olsaydı burada doğmak isterdim. Bu ülkeyi seviyorum. Antalya'dan vazgeçmem.

Benim evin az ilerisi:
2hs87bn.jpg

o gösterdiğin yeri iyi bilirim:D inş. bu sene daha 'krosuz' bi beach parkımız olur. geçenlerde gittim sırf yağmura inat bi kaç yere restorasyon başlamış, bazı barlar açıktı, sahil yanlızdı yine bende gittim arkadaş oldum ona fıçılarımla, hayırlısı =)

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Beachpark değilmi burası ? Benim eski eve çok yakın :) Konyaaltı cad. lisenin yanındaki kutlu apt. ben :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Evet Beachpark :) Bu manzara varken değil blog kitap bile yazılır. Yani ben iyiyim burada :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
hahahaha:D iyinette benim komşum var mı acaba:D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İki alakasız yerim var benim. Biri Alaska diğeride Meksika. İki yerede bayılıyorum. Yaşamak zor ama iki yerdede uzun süre tatil yapmak isterdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5