İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nereden araba kiralanır?

eminszer34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar araba kiralama konusunda geçenlerde yaşadığım bir sıkıntı üzerine, en iyi arabanın nereden daha ucuza kiralanabileceğini yaşadığım bölgede araştırdım. Ancak, gereken verimli sonucu alamadım. Daha sonra şeklinde bir siteyi keşif ettim. Burada arkadaşlar yaşadığınız ildeki tüm kiralama firmalarını görebilirsiniz. Yani ne kadar rent a car firması var ve ne kadara araba kiralama hizmeti veriyorlar? Bunları öğrenebiliyorsunuz. Bunun size sunduğu avantaj ise, daha ucuza araba kiralama hizmetini satın almanız. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi illerde ayrıntılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Tüm havaalanlarında kiralama hizmetlerini görebilirsiniz. Diğer iller için de arama yapılabiliyor.

haykol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili arkadaşım postunu okudum, az önce siteyi de inceleme fırsatım oldu sağol. Ancak ilgimi çeken kiminle muhatap olduğumu bulamadım sitede. Bir telefon numaraları bile yok bir sıkıntı olursa, ya da ben göremedim. Ama sadece üç şirket var çalışılan burada. İstersen bir de burdan incele adamalar bir çok şirketi dahil etmişler tel numaraları var. Yani bir incele lazım olursa. Ben bu ara bayram için bakıyordum az önce tasit.com dan haletmiş oldum.

emircanrentacar

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
emircanrentacarcom' da en uygun fiyatlı arabadan, En lüks araca... Helikopterden, Motor'a... Şöförlü araç kiralamadan, Havaalanı transfer'e kadar her türlü vasıta hizmeti bulunuyor. oto kiralama ankara hizmetleri

emircanrentacar

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
emircanrentacarcom' da en uygun fiyatlı arabadan, En lüks araca... Helikopterden, Motor'a... Şöförlü araç kiralamadan, Havaalanı transfer'e kadar her türlü vasıta hizmeti bulunuyor. kiralık araç ankara hizmetleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5