İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Net-Gelirim Network Marketing / Cüzdanınızı doldurmaya başlayabilirsiniz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aoidos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Sitemizde tüm webmasterlara kazanç sağlıyabilecek bir sistemle karşılacaksınız. Genelde webmasterların temel gelir kaynağı reklam gelirleridir ama bildiğiniz gibi reklam gelirlerinden ciddi kazançlar sağlamak biraz zor. Size önerdiğimiz sistemde ise sadece sitenizde boyutlarını sizin belirliyeceğiniz ölçülerde bannerlarımızı yayınlayarak yüksek kazançlar elde edebileceksiniz.

Anlaşma sağladığımız arkadaşlara birde bedava web sitesi veriyoruz! Bu web sitesinde işin ayrıntılı tanımı ve gerekli bilgiler bulunuyor. Sizin yapmanız gereken sadece sitenizden bannera tıklayıp bu web sitesine yönlendirilecek insanlara sistemi anlatarak üye olmasını sağlamak. Yani oturduğunuz yerden para kazanacaksınız. Zaten sistem size vereceğimiz web sitesinde ayrıntılı olarak anlatıldığı için bu konuda çokta dil dökmenize gerek kalmıyacak üye olmayı düşünenlere. Sadece 5 üye bularak kazanabileceğiniz rakamları öğrenmek için size vereceğimiz web sitesini www.isminiz.net-gelirim.com inceleyebilirsiniz.

Sitenin tasarımını değştirebilirsiniz bu size kalmış sonuçta bu siteyi siz kullanacaksınız. Bu sistemde yaptığımız, kazancımızın yarısını sizlerle paylaşmak oluyor. Eğer kazancımın hepsi benim olsun diyorsanız [email protected] adresimzi ekleyebilir yada www.net-gelirim.com adresimizi inceleyebilirsiniz.

Herkeze bol kazançlar..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aoidos, lütfen bir daha bu tür konular açma. Ben mesajlarını silmekten sıkıldım, sen konu açmaktan bıkmadın. Bu tür seylerle vakit de harcamamanı öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5