İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

netdirekt.com.tr (hostcini) kesilmeler

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu ay içerisinde 6. gönderdiğim e-destek kesilme başlıklı ticketi. En kısası 1 saatin üstünde sürüyor. Nedense daha sık pazar gününe denk geliyor. Hostcini olarak böyle bir problem yaşamamıştım. Kampanyalı bayii paketini 2 yıldır sorunsuz kullanıyordum. Ay başından beri yıldırma politikası gibi kesilmeler oluyor. Bir kesilme 3 gün sürdü. Sitelerin hitleri kesilmelerden dolayı %60 azaldı. Özetle dertliyim netdirekt.com.tr hizmetinden...

nvidia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netdirekt len ben uzun yıllar çalıştım. Açık söylemek gerekirse 2 kere dedicated kiraladım. Almanya lokasyonlu.. Şu anda da türkiye lokasyonlu forum sitem için webhosting alıyorum. Herhangi bir problemle karşılaşmadım.. Sitem : www.antik.gen.tr Ha şunu söyleyebilirsiniz hizmet anlamında piyasaya göre pahalı dersiniz bende bundan yakınıyorum. neredeyse yarı fiyatına benim aldığım hizmetleri almak mümkündür.. Ama hizmetlerinde kesinti var derseniz inanmam..

Rc2n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ege Bölgesindeki hat sorunundan 45 dakikalık bir kesinti oldu arkadaşlar tüm ege bölgesindeki datacenterlarda Netinetrnet , NetDirekt bunlardan bazıları.

BullFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün aynısı benim başıma da geldi. 25dk'lık bir kesinti oldu sonradan düzeldi.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
cubeCDN hizmeti almayı düşünüyoruz bizde dediğiniz kesilmeler ile onun alakası var mı arkadaşlar ?

T

trgy

Misafir
Zeki yurtdışında sorun var. Benim 1 adet sunucum orada barınıyor bende 1 dakika bile kesinti olmadı nedense. Bugün kesinti olmuş tabi ama diğer kesintiler hep yurtdışınla alakalı.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
O zaman şuan 8 pop noktası var netdirekt.com.tr nin 5 i avrupa da doğal olarak bu 5 inde sorun olmuş, neyse hayırlısı ile bizde kullanalım istedik ama arıyoruz yönlendiriyorlar yönlendirdiği kişi telefona bakmıyor sanırım müşteri ihtiyaçları yok :=(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5