İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nethizmet.net adwords rezilliği

hitlad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar , google adwords kartıma onay vermediği için bugün nethizmet.net'ten 100 USD lik adwords paketi satın aldım ve toplam 167 TL ödedim.Adwords formunda googleda çıkmak istediğim kelime ve yazılarıda yazıp nethizmete gönderdim.

Fakat reklam çıktığında ne göreyim, benim yazdığım site tanıtımını tamamen kafalarına göre değiştirmişler ve alakasız sektörümden uzak kelimeler yazmışlar, nethizmeti arıyorum fakat bu saatte açan yok panellerinden ticket atıyorum cevap yazan yok ama tıklamalar boş boş sayıyor.

nethizmet.net 'in bu rezil adwords hizmetinden dolayı şikayetçiyim.

İlk ve son olacak

X

Xman

Misafir
Dolar kuru 1.40 lardayken 100 dolarlık kupon için 167 lira çok değil mi hocam..

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
nethizmet firmasını biliyorum , dudulu tarafına yakın olması lazım kurumsal çalışan bi firma olarak biliyodum.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
100$lık bir hizmet aldın
100$+KDV yani... O da 167 $ yapıyor zaten.
Sana geri dönüşümü ne olur onun biliyor musun?

30$ ödemiş gibi bişey olursun en fazla. Yani 50TL; geri kalan netHizmet'in hizmet bedelidir :)
Becerebiliyorsanız, kendi adwordsunuzu kendiniz yapın, her türlü 2 kat karlı olursunuz.

X

Xman

Misafir
Konuyu görüp cevap yazar belki, yada konu sahibi arkadaş Pm den ulaşsın kendisine..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
E-posta adresi falan çok garip.O üye olduğuna emin misiniz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5