İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Netlioo - Sosyal Ağla herkes kazansın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

west27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netlioo Nedir ?

Markafoni, daybuyday, hızlı al gibi daha bir çok tanınmış siteyle anlaşması bulunan ve yaptığınız alışverişlerden belirli bir yüzde alarak kazanacağınız bir sitedir. Ayrıca bazı teklifler var ki sadece üye olarak 0,70 tl kazanıyorsunuz.

Nasıl Kazanç Sağlanır ?

Siteden alışveriş yapacağınız mağazaya giderek yaptığınız bir alışverişten,

Sitelere üye olarak, (Ünlü alışveriş sitelerine üye olup 0,75 gibi para kazanıyorsunuz. üye olup 0,10 kuruştan iyidir)

Davet ettiğin kişiler senin alt gurubun olur, birisi alışveriş yaptığında tüm gruba o puan gider veya alışveriş yaptığında, bunun için ne kadar çok alt üyeniz varsa o kadar çok kazanırsınız.

Tıkla kazan kısmı yakında eklenecekmiş,

Ne kazanacaksınız ?

Tüm bu işlemler biriktiğinde hesabınız da olan parayı ister çekersiniz, ister alışverişte kullanırsınız.

Benim düşüncelerim !

Dün üye oldum bir referansla ve sosyal ağımda 4 kişi var herkes girdiğinde üye olması gereken yerlere üye oldu ve herkese puan gitti. bir çok ünlü marka var sadece 10 dakikada 2,6 TL ye ulaştım. Şuanda da 2 hafta geçti 20 TL birikti. Ne kadar çok alt üye toplarsanızda o kadar artıyor.

Site davetiye şeklinde çalışıyor yani gidip direk üye olamıyorsun. anca e postanı gönderip birinin seni kabul etmesini bekleyeceksin.

Davetiye Linkim ; ÜYE KAYIT DAVETİYESİ

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ödeme aldığınızda konuyu dekontunuzla beraber rapor ediniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5