İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NETTE PARA KAZAN

elifkuğu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar facebookta Nette Para Kazan adlı sayfanın sahibiyim.Xticaret,plimus,clickbank kazançalrını paylaşıyor.Ziyaret edip beğenirseniz sevinirim.Sayfamda reklamlarınızı özgürce verebilirsiniz.
http://www.facebook.com/Netteparakazan

elifkuğu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zannetmiyorum ki anketten para kazanılsın.Onun için sağol.İş affiliate marketingde.Şu ana kadar 1.200 tl para kazandım.Bırakın şu anket işlerini siz de.

Ekleme: Facebook sayfamı ekleyip beğenirseniz çok sevinirim.Sağolun.

beguum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Burda görmeden önce beğenmişim.Paylaşımlarım var sayfanızda.

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zannetmiyorum ki anketten para kazanılsın.Onun için sağol.İş affiliate marketingde.Şu ana kadar 1.200 tl para kazandım.Bırakın şu anket işlerini siz de.

Ekleme: Facebook sayfamı ekleyip beğenirseniz çok sevinirim.Sağolun.

Evet gerçekten affiliate marketingde çok para var ama herkes beceremiyor teknik bilmek lazım ve anahtar kelime online hedefli ziyaretçi ne kadar çok ziyaretçi o kadar çok satış ve para demektir önemli olan belli bir alana odaklanmış kaliteli ziyaretçi bulmaktır oda arama motorlarıyla mümkün oluyor her gün milyonlarca kişi internette bir şeyler arıyor insanların önüne aradıkları şeyleri koyarsanız başarıya ulaşırsınız ...

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
ya birşey sorucam bu şeriti nasıl çekiyorsunuz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5