İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nettereklam.com

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
?? hiç daha önce kullanan veya suan kullanan yokmu ?

Yorum hiç gelmedi :rolleyes: ödemeleri yaparlarmi ?

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben eskiden üye oldum ilk başta ücretli reklam yoktu yani banner değişimi tarzıydı sonra ücretli reklamlar gelince site admini üyelere mail atıp banka bilgilerinizi güncelleyin paralar yatırılacak dedi benim para az oldugundan ödeme olayını bilmiyorum ama adam boşuna paraları yatırcam banka bilğilerinizi güncelleyin demez bence...

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence oyalama taktiğidir.
Tıklama olarak hobievi.com var. Gerçi tıklama ücretlerini ilk günlere göre çok düşürdü.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arkadaşıma ödeme yaptı bende yapmaz mümkün değil dedim ama takadanak ödedi walla :) hemde tıklama başına iyi veriyolar..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu arkadaş 2-3 yıldır bu işi yapıyor sanırım, vazgeçmedi, güvenilir gibi geldi bana.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aslında denemekte b,r fayda var denemeden burda yorum yapmak yanlış olur bakacaz artık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi