İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nettereklam.com ?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Dolanırken şans eseri bu siteye rastladım. Bu firma ile daha önce çalışmış olan var mı? Ödemelerde sorun çıkıyor mu, herhangi bi konuda olumsuzluk var mı?

G

Gencadam

Misafir
Çalışmaya değmez. Çok az ödüyor, tıklamaların hepsi sayılıyor mu sayılmıyor mu belli değil. 468x60 başka bannerlarla daha çok kazanırsın. 25 YTL limitti sanırım ödemek için, limiti doldurana kadar yaşlandım, yine de dolmadı :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlara hak vermemek elde değil... bir hafta denedim... sadece 1 tık saydı... yuh denir. insan hadi kıytırık bi kaç tane tık yazarda tamam derim hani azda olsa sayıyor... elle mi işliyorlar bu tık sayısını anlamadım :) bencede hiç bulaşma...

erhanyeler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok düşük para veriyo ve arkadaşın dedikleri gibi tıkların hepsini de saymıyor.
bizzat denenmiştir saymadığı

O

osman1971

Misafir
bende bunun hakkında birsey soracaktım sizlere topic acilmiş buradan sorayım.
Az önce sitemin bu ssitede reklam alanlarin içinde oldunu gördüm. bu nasil oldu acaba ne kayıt oldum ismini bile daha yeni duydum sadece listede sitemin ismi duruyor
bilgisi olan varmi arkadaşlar.

teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi