İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

New York Times Gazetesi Blog Uzmanı Jeremy Zilar Türkiye’de!

mmcakir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
New York Times Gazetesi Blog Uzmanı Jeremy Zilar, Medya Derneği’nin katkılarıyla İstanbul Üniversitesi’nde bir konferans vermek üzere Türkiye’de. Katılımın ücretsiz olduğu ‘Yeni Medya Araçları ve Dijital Devrim’ başlıklı konferans için ülkemize gelecek olan Jeremy Zilar, 12 Temmuz Salı günü saat 15:30′da İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde olacak. Dünyaca ünlü gazetenin web sitesinde (www.nytimes.com) 170′den fazla bloğu başlatmış önemli bir isim olan Zilar’ın www.silencematters.com adresinden bloguna ve twitter.com/silencematters adresinden Twitter hesabına ulaşılabilirsiniz.

Kayıt için: İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlık Sekreterliği Dilek Çebi – Yıldız Ürenliler Tel: 0 212 440 03 02

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Evet, dünden beri uyumadığım için farketmemişim. Özür dilerim ama konuyu özetlemek bence çok iyi oldu, misal ben buna katılabilirim, önce programıma bakmam lazım bi.

Size bir yemek teklifi yaparak (avakadolu orkinos + öteki pahalı yemekler) bu çılgın hatamı telafi etmek arzusundayım.

Saygılarımla taraflarınızın dikkat-i âlîlerine arz ederim.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Benzer bir cevap bekliyordum senden, şaşırtmadın. :) Her konuya benzer türde saçmaladığın için cevap vermeye lüzum görmüyorum. :hihi:

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Teklifim geçerlidir. Konferansta beni pahalı kıyafet ve aksesuarlarımdan tanıyabilirsin.

Best wishes,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5