İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neyapcama Şaşırdım yardım lütfen :(

DenizC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar 2 gün önce www.favok.net diye domain regledim anlamı yatırımcı anlamında anlamı sorun değil aslında kısa ve jenerig gibi görünüo ama 2 site açmak arasında gitmekteyim projeler şunlar:

1. Forum sitesi katagorisi genel frmtr tarzı ne arasanız olcak tarzında bir forum olcak ama kazanılabilirmi düşünceleri kafamda aslında beklemek sorun deil 2 sen yine beklerim ama forum acaba bana kazanç sağlarmı diye düşünüyorum.

2. Hosting Satım - Web Tasarım
Hem hosting şirketi hemde web anlamında web tasarım yapan bi site açmak Favok Network İnternet Hizmetleri adında sunucu bulunmakta zaten kendimde 12 gb ramli almanya lokasyon 500 gb harddisk böyle süper paketler oluşturup kaliteli bi şekilde de satış yapmak olabilirmi + Bilgisayar programcılığı okuyorum web tasarım hizmetide verebiliriz.

Sizce İyi bi şekilde yapılınca kazandırcak ve kafa fazla yorulmucak olan hanigisi uygun. Gerçekten görüşleriniz çok önemli Yorumlarınızı bekliyorum

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
2. Hosting Satım - Web Tasarım
Hem hosting şirketi hemde web anlamında web tasarım yapan bi site açmak Favok Network İnternet Hizmetleri adında sunucu bulunmakta zaten kendimde 12 gb ramli almanya lokasyon 500 gb harddisk böyle süper paketler oluşturup kaliteli bi şekilde de satış yapmak olabilirmi + Bilgisayar programcılığı okuyorum web tasarım hizmetide verebiliriz.
Bu zor iş.

1. 'yi önerrim.

YunusY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence ikiside zor :/ ilki için çok para harcaman lazım ayrıca isim tutmazforum için.

DenizC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anladım zor ama hedefim herkeze host sağlamak deil yuksek fiyata az ama kaliteli satış forum diyosunda şöle bişi var zaten turkiyede çok forum aşırı derece artık bilgi çöplüğü olmuş tamammen ben açsam sence kazanç elde edebilme ihtimalim varmı

Ekleme:
bence ikiside zor :/ ilki için çok para harcaman lazım ayrıca isim tutmazforum için.

Evet zor ama başka aççak bişi yok arasında seçim yapmam lazım forum için 20 kişilik ekip var ama sorun işte nereye kadar forum

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sizce İyi bi şekilde yapılınca kazandırcak ve kafa fazla yorulmucak olan hanigisi uygun. Gerçekten görüşleriniz çok önemli Yorumlarınızı bekliyorum

Maalesef böyle bir iş tanımı yok. Okulunuza devam ediniz beyninizi meşgul etmeyiniz.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Her ikisini açma derim açıkçası
1. Türkiyede çok forum sitesi var sinek avlayan
2. Türkiyed çok çapulcu hosting şirketi var, bu nedenle yerli firmalara güven olmuyor. Bu güveni sağlaman için çok reklam yapman gerekir ki bu da hayli para harcaman anlamana gelir. Değmez...

WestCoast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. yol için büyük meblalar gerek 200-300 lira ile bu işi yapamazsınız çok legalparalı olmak istiyorsanız başlangıç için 6-7 milyarı gözden çıkarmalısınız.

1. yol başarılı olmanız çok zor şuanki piyasada genel forumlar bitik durumda :)

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
2. yol derim ama okulun bittikten sonra. Bu işi yapcaksan gerçekten profesyonel olmalısın yoksa hem emeğin hem paran çöpe gider..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5