İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Satış Neyim Var Neyim Yok Uygun Fiyata Bırakıyorum!!!

ekisci

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Herkese Merhabalar, Hayırlı İşler

İş değişikliği yaptığımdan ve yeni işimin yoğunluğundan dolayı artık eskisi gibi website işleri ile ilgilenemeyeceğim. Üzülerek elimdeki bütün hesap, website, makale ne varsa satmak zorunda kalıyorum. Toplu olarak vereceğim. Satış açık arttırma usulü olup 30 ocak Perşembe 23:59'da sonlandırmayı, alıcı çıkarsa devir işlemlerini bir sonraki gün yapmayı düşünüyorum. Her şeyi bütün şeffaflığı ile detaylı olarak paylaşmaya çalışacağım. Bilgileri öncelikli sitem üzerinden paylaşıyorum. Pakete dahil olan diğer hizmetleri yazının sonunda belirteceğim.

MULTİ KONUDUR

Site Adresi: ekisci.com

Site için istenen fiyat (açık arttırma başlangıç): 3000 TL

Min. Artış : 25 TL

Hemen Al : En yüksek teklifi verene devredilecektir.

Sitenin aylık getirisi: Siteyi bir süre blog sitesi olarak kullandım. TBM oranlarının çok düşük olmasına kızıp bir süre boş bekledi. Sonra yeni projeye (görev yap para kazan) başladım. Onu da iş değişikliği ve vakit yetersizliği nedeni ile ilgilenemedim. Adsense'den önceki dönemlere ait gelirler şu şekilde;
Ocak 2019
Şubat 2019
Mart
,
Nisan, Mayıs 2019:
,
Haziran

2019 Temmuz

Ağustos

Eylül

Ekim

Tüm zamanlar

Kazançlar az gözükebilir. Tam zamanlı işte çalıştığım için fazla ilgilenme fırsatı bulamıyorum.

Ayrıca AirBnB'den 89 TL yönlendirme ödemesi aldım. Airbnb, yönlendirdiğiniz 5 kişiden sonra her ev sahibi yönlendirmesine 300 TL'ye yakın ödeme yapıyor. Çok iyi gelir getirecek satış ortaklığı yöntemi. Airbnb satış ortaklığı panelim

Sitenin açılış tarihi: 30.12.2018

Kategori, sitenin içeriği nedir: Şu anda GPT (Görev yap para kazan) sitesi. Aynı zamanda blog sitesi olarak da kullanılabilir. Tema uygun

Günlük hit sayısı: Şu anda bilinmiyor. Yeni projeye başladığımdan beri Analytics kullanmıyorum. Önceki dönemlerdeki (Blog içerikleri haliyle) Analytics verileri şu şekildeydi; Analytics1, Analytics2

Ziyaretçi kaynağı: %90 Google %10 diğer

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 13 ay , PA 16 DA 11

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği ile birlikte vereceğim.

Hosting dahil midir: Domain 30.12.2020 tarihine kadar, Hosting ücreti temmuz 2020 ye kadar ödendi. Süresi bitene kadar barınabilir. Benim için sorun yok. İsteyene Güzelhosting hesabını da verebilirim. İki site kayıtlı ikisi de alacak kişiye verilecek.

Banlı olduğu sponsor var mı: YOK

Banlı olduğu arama motoru var mı: YOK

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil. Sitede 60 dolar değerinde Avada teması + 300 TL değerinde yorumcuv2 scripti bulunmaktadır. Tema ve script ile beraber verilecektir.

Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: YOK

Not: Uygulaması bahadırozgun hocam tarafından hazırlanıyor. Teslim edildiğinde uygulaması da verilecektir. Uygulama üzerinden de gelir elde edebilirsiniz.

Özel Notlar:

Siteyi mart ayında sırf domaini için almıştım. Sadeceon, Bionluk gibi freelancer siteleri için kısa sürede marka olabilecek jeneriklik domain. Ayrıca birçok farklı projede de değerlendirilebilir. Godaddy'de değeri 1152 dolar! Sadece domain yatırımı için bile alınabilir. Fazla mı abartıyorum bilmiyorum ama domaini ben çok beğeniyorum.

Sitenin işleyişinden bahsedeyim,

Site, şu anda görev yap para kazan sitemi üzerine kuruludur. Google harita yorumları, uygulama indirme, website yorumları, facebook, youtube, instagram abone, yorum, takipçi, gmail, hotmail hesabı açma gibi para kazandıran her türlü görevi üyelere veriyorsunuz. Üyeler belirli ücret karşılığında görevleri yerine getiriyor. Siz bir Google haritalar yorumu için 2 -2,5 tl iş alıp üyelere 50 kuruşa yaptırıyorsunuz. Gerisi size kalıyor. Çok karlı bir iş. Ancak sürekli ilgi gerekiyor. Ciddi vakit ayırmak gerekiyor. Müşteri bulmalısınız. Üyeleri sitede aktif tutabilmek için yeni görevler girmeniz gerekiyor. Vakit ayırabilecekler için müthiş bir kazanç yöntemi.

25 kuruştan gmail hesabı açtırıp 1 tl, 1,5 tl den satabilirsiniz. Uygulama indirme görevini 3 tlye alıp üyelere 0,75 kuruştan yaptırabiliyorsunuz. Bu tür örnekleri çoğaltabiliriz. Sadeceon ve Bionluk'tan, webmaster forumlarından müşteri bulabilirsiniz. Pazarlama işini bilenlere güzel paralar kazandıracak hazır sistem sunuyorum.

Siteyi blog sitesi olarak da kullanabilirsiniz. Arka planda görev yapma sistemi, ana sitede wordpress sitesi olarak kullanılabilir. Bir nevi tek site ile iki site sahibi olacaksınız.

Siteden Adsense, satış ortaklığı, para kazanma sitelerine refli üye gönderme, ücretli reklamlar, tanıtım yazıları vs gibi yöntemlerle de para kazanmak mümkün. Link kısaltarak da para kazanılabilir. Üyelere vereceğiniz görev linkini link kısaltma servislerinden aldığınız linkleri sunarak sadece link kısaltmadan günlük pasif gelir elde etmiş olursunuz.

Sitede şu anda 60 üye vardır. Sadece 25 tllik reklam çıkılarak gelen üyelerdir. Başka hiçbir tanıtım/reklam fırsatım olmadı. İyi bir tanıtım ve reklam çalışması ile kısa sürede binlerce üye bulunabilir. Binlere ulaşıldığında kazanabileceğiniz paranın hesabını az çok yapabilirsiniz. Yatırımınızı en kötü şartlarda 3-4 ayda amorti edeceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Verilecek Diğer Hizmetler

2. Site:
Forumda bir arkadaşın hediyesi, ileride değerlendirebilirim diye aldığım fakat bir türlü vakit bulup ilgilenemediğim anne bebek konuları için uygun pofuduk.net alan adı. İçerisinde 160 TL değerinde Yarenv2 teması var. 05.07.2018 kayıtlı, 10.04.2020'ye kadar hostingi ödendi. Domain yenileme tarihi 05.07.2020

Makaleler:
Daha önce sitede yayımlanan sonrasında indexten kaldırdığım 70 içerik. Google indexten tamamen silindi. Tekrar yayımlayabilir ya da farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Toplam 70 makale 75.500 kelime

33 makale başlığı

37 makale başlığı

Satın aldığım içerikler: Daha önce yayımlanmamış, forumda bir arkadaştan satın aldığım 162 konu 44.069 kelimelik hazır içerikler

112 makale başlığı

50 konu başlığı

Bütün içerikler toplam 232 konu, 119.570 kelimedir. Taban fiyattan hesapladığımızda sadece içeriklerin bedeli 1800 TL'ye denk geliyor.

Hesaplar:

Adsense: Ocak 2015'de alınmış, bugüne kadar en ufak ihtar almamış tertemiz Adsense hesabını da devrediyorum. İçerisinde 124.46 TL bakiye var. Adsense1, Adsense2

Adwords: Ekim 2014'de alınmış, 360 TL harcama yapmış Adwords hesabımı da devredeceğim. İçerisinde 60,58 TL bakiye var. "Ek iş", "ek gelir" gibi kelimelerde çok düşük TBM ile reklam verebilirsiniz. Rekabet oldukça düşük ve geri dönüşümü oldukça yüksek. Kampanyalar hazır. Alır almaz yayınlanabilir.

Adwords tüm zamanlar, Adwords bakiye

Adsense ve Adwords hesap piyasasını tam olarak bilmiyorum ama forumda bu tarz hesaplara 200, 250 TL isteyen/veren webmasterlar görmüştüm.

Dileyene Admitad, Gelirortakları, Affocean gibi satış ortaklığı platformlarından aldığım hesapları da verebilirim. Başlıkta da dediğim gibi neyim var neyim yok hepsini alacak kişiye devredeceğim. Hazır kurulu sistem veriyorum. Bugün al yarın para kazanmaya başla! Adsense onay derdi yok. Domain otoritesi için beklemek yok.

Bütün bilgilere yer vermeye çalıştım. Atladığım konu varsa PM den sorabilirsiniz.

Herkese Hayırlı İşler Bol Kazançlar Dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5