İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nick Değişimi Hakk.

Sercesh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanılan rumuz ; Sercefsh
Yeni rumuz ; Sercesh
Değiştirme sebebiniz(opsiyonel); 10 yıllık pc hayatımda bütün nicklerim Sercesh şeklinde olmuştur. Buradada yanlıs yazmışım.

Intermedya BTA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kullanılan rumuz ; Intermedya BTA
Yeni rumuz ; -: Ortaköylü :- yada Ortaköylü
Değiştirme sebebiniz(opsiyonel); Eski işyerimin adı böyle bir yer yok artık ve diğer forumlarda da kullandığım nicki kullanmak daha uygun olacak diye değiştirmek istiyorum

M

mustafakuzucu

Misafir
Kullanılan rumuz ; mustafakuzucu
Yeni rumuz ; -: Salay Telekom
Değiştirme sebebiniz(opsiyonel); İsim Soyisim Yerine Şirketimin Adını kullanmak istiyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kullanılan rumuz ; mustafakuzucu
Yeni rumuz ; -: Salay Telekom
Değiştirme sebebiniz(opsiyonel); İsim Soyisim Yerine Şirketimin Adını kullanmak istiyorum.

İstekte bulunduğunuz rumuz sistem tarafından kullanılmaktadır. Üyelik size aitse üyeliklerden birini iptal ettirmeniz gerekir.

İsim soyisim nedeni geçerli bulunmuştur. Keyfi istekler için nick değişimi yapılmamaktadır, ilgili diğer üyelere duyurulur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5