İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nie kabul edilmedim Sisteminiz Çalışmıyormu ?

GWLiaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet.com a sitemi ekledim Sayaç Kodunuda footer e ekledm şimdi kabul olmamış sayac kodu yok diyor footer e ekliyoz kod yok diyor lütfen ilgilenin !!!! Kabul olmadıgı için kod hala war ama görünmüyor :S:S

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba ,

Sitenize iyinet sayaç kodu koymanız IYINET Topliste kabul edileceğiniz anlamına gelmemektedir. Sitenizin IYINET Topliste üye olabilmesi için aşağıda ki kurallara uygun olması gerekmektedir. Şayet siteniz aşağıda belirtilen kurallara uygun ise lütfen başvuru yaptığınız alan adını belirtiniz.

* Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara aykırı siteler alınmaz. ( Örn ; PKK vb. )
* Henüz tamamlanmamış veya yapım aşamasında olan siteler kabul edilmez.
* Chat,Sohbet,absürt(uygun-değilgrafik),Korku(Ceset vb.) içerikli siteler kabul edilmez.
* Telif haklarına aykırı illegal içerikli yayın yapan (marez,Mp3,E-book,Crack) siteler kabul edilmez.
* Tüm içeriğini İFRAME ile başka sitelerden yayınlayan siteler kabul edilmez.
* Ücretsiz servis sağlayıcı kullanan siteler , POP-UP Açtıran amaçsız siteler kabul edilmez.
* İçeriğinin kimseye faydası olmayan siteler kabul edilmez.

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba ,

Sitenize iyinet sayaç kodu koymanız IYINET Topliste kabul edileceğiniz anlamına gelmemektedir. Sitenizin IYINET Topliste üye olabilmesi için aşağıda ki kurallara uygun olması gerekmektedir. Şayet siteniz aşağıda belirtilen kurallara uygun ise lütfen başvuru yaptığınız alan adını belirtiniz.

* Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara aykırı siteler alınmaz. ( Örn ; PKK vb. )
* Henüz tamamlanmamış veya yapım aşamasında olan siteler kabul edilmez.
* Chat,Sohbet,absürt(uygun-değilgrafik),Korku(Ceset vb.) içerikli siteler kabul edilmez.
* Telif haklarına aykırı illegal içerikli yayın yapan (marez,Mp3,E-book,Crack) siteler kabul edilmez.
* Tüm içeriğini İFRAME ile başka sitelerden yayınlayan siteler kabul edilmez.
* Ücretsiz servis sağlayıcı kullanan siteler , POP-UP Açtıran amaçsız siteler kabul edilmez.
* İçeriğinin kimseye faydası olmayan siteler kabul edilmez.

benim sitem bunların dışında ama ne hikmetse bir türlü giremedim...sorun bence sistemde...hala login olamama sorunum var yani hayret diyorum buna fıtık olacam deneye deneye daha da denemiyorum çünkü iflahım kesildi.beceriksiz hissediyorum kendimi her seferinde :(

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim sitem bunların dışında ama ne hikmetse bir türlü giremedim...sorun bence sistemde...hala login olamama sorunum var yani hayret diyorum buna fıtık olacam deneye deneye daha da denemiyorum çünkü iflahım kesildi.beceriksiz hissediyorum kendimi her seferinde :(

Merhaba ,

Arkadaşın sorusu ile sizin sorunuzun farklı olduğunu belirtmek isterim. Sorunuzu iyinet'e bildireceğim.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şahsen ben kullanmıyorum kaydoldum ama extreme ile iyinet arasında hitlerimde bir uçurum var. o yüzden extremeye devam ediyorum

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım dün gece sitenizi ben onaylamıştım ama yada öyle hatırlıyorum.hatta iyinetin kuralları çercevesinden konu sayınızla,üye sayınızın oranına yani c/p site olup olmadığını falanda kontrol etmiştim
ayrıca kodu eklemekte geç kalmayın başvurudan hemen sonra sayaç kodunu eklemelisiniz.görevli arkadaşlar o sırada sitelere bakmak için girerde sayaç olmadığını görürse kabul etmemesi normal

GWLiaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım dün gece sitenizi ben onaylamıştım ama yada öyle hatırlıyorum.hatta iyinetin kuralları çercevesinden konu sayınızla,üye sayınızın oranına yani c/p site olup olmadığını falanda kontrol etmiştim
ayrıca kodu eklemekte geç kalmayın başvurudan hemen sonra sayaç kodunu eklemelisiniz.görevli arkadaşlar o sırada sitelere bakmak için girerde sayaç olmadığını görürse kabul etmemesi normal

Üye sayısı Sahtekarlıkla Yapılmış üye sayısı Değil kardeşim YAlana gerek Yok Önceki DB çökmeden Önce 45 bin di Şimdi gene az

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye sayısı Sahtekarlıkla Yapılmış üye sayısı Değil kardeşim YAlana gerek Yok Önceki DB çökmeden Önce 45 bin di Şimdi gene az

lütfen yazdıklarımı tekrar okuyun.sitenizde sorun görmediğimi belirttim.10 üye ile 10 bin konusu olan sitelerden olmadığınızı belirttim.ayrıca dün gece onay verdim diye hatırlıyorum dedim ki diğer görevli arkadaş marez içerik bulmuş ve sizden kaldırmanızı istemiş

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
siten suanda listede yok rededilmiş sanırım büyük ihtimal marezden dolayı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5