İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nihayet Be Aslanım...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Kötü haftalar sonunda ilk defa hop oturup hop kalkmadan son dakikalarını endişelenmeden geçirdiğim bir maç izledim 4 gol vardı oynanan oyun güzeldi super lig in en az gol yiyen takımına 4 tane gol atmak önemliydi bunu bugün başardık 3 ncü sıraya yükseldik çok zorlu haftalar başlıyor bakalım önümüzdeki haftalar ne getirecek... Bu Galibiyet Camiamıza hayırlı olur inşallah...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hasan Kabze'yi de kazandık :) Necati'den kurtulduk sanırım artık :)

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Besiktas yonetimide bugun millete ceza yagdirmis . ve fenerbahce maci icin cok onemli kazanmaniz lazim seklinde birsey soylemis bu durumda gelecek hafta FenerGarden ile aramizdaki puan farki 3 e dusecek :)

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hasan kabze oynamak istiyorum diye isyan etmişti zaten. İyiki oynadı ne diyeym

hep destek tam destek !

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tebrikler cimbom... hep böyle sonuçlar alır inşallah.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ya aslında ilginç bi olay. o zamanki yönetim de biraz karanlık gibiydi. acaba karanlık olunca başarı daha mı fazla geliyor. gerçi yönetim karanlıktı ama gelecek bu kadar karanlık değildi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5