İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nihayet bende ödeme aldim :)

S

sohbetorg

Misafir
Evet banada Dogrulama hesabı geldi oncelikle kendi hesap numaramı vermistim Gelmeyince Abimin hesap nosunu yazdım onun hesabına 1,41 yatirilmis Bugunde aktif ettim Bakalim ne olucak ilk ödememi insallah eft ilen alirim :)

16.06.2006 BFS FINANCE LIMITED 6700071/KRED 0646820223 1,41

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlısı olsunda, burası birçok adsense kullanan webmastera hizmet veriyor.. Her Adsense kullanıcısı ödeme aldığında başlık mı açmalı?

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katılıyorum StyLe

Şu an formun 5 bin küsür tane üyesi var bunların bir çoğu adsense kullanıyor herkes ödeme aldığında yada pin kodu geldiğinde başlık açsa burası ne olur???

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben birşey sormak istiyorum
banka havalesi ile ödeme bir limit var mı? yoksa ödeme dönemi geldiğinde hesabınızda ne kadar varsa o kadar mı ödeme yapıyorlar.

aydınlatan olursa sevinirim.

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mayıs ödemelerini alan oldumu Ayın 22si oldu hala ses seda yok :(

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben banka bilgilerimi girdim para gönderdik diyorlar ama hesapta tık yok bilgilerim bu nasıl girmem lazım ayrıntılı yazarmısınız lütfen buyapı kredi iskenderun hatay şubesi şube kodu 0009-1 hesap no 0112256-3

gerçi nasıl değiştircemki bu hesap no zaten var diyo eklettirmiyo :'(

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sube kodun o hesap numaran o olamaz. ( diye biliyorum ) hangi banka oldugunu soylersen daha iyi yardimci oluruz. ( gercek hesap bilgilerini verme bence ) :)

Iyi calismalar.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapı kredi bankası hesap cüzdanında aynen böyle yazıyor arkadarşlar - den sonrakiler önemsiz sanırım gerçeğinin biraz değişmiş hali :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yokmu bana yardım edebilecek bi

--------------------------------------------------------------------------------

ben banka bilgilerimi girdim para gönderdik diyorlar ama hesapta tık yok bilgilerim bu nasıl girmem lazım ayrıntılı yazarmısınız lütfen bu yapı kredi iskenderun hatay şubesi şube kodu 0009-1 hesap no 0112256-3

gerçi nasıl değiştircemki bu hesap no zaten var diyo eklettirmiyo :'(

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de bi sorum var...

ben iki gun once eft icin bilgilerimi girdim..

bana test odemesi gonderdiler..
geri kalanini ne zaman gondeririler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5