İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NIKE Joga 3 Türkiye Finaline Davetiye

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
NIKE Joga 3 Türkiye finaline davetlisiniz!
Fransa’dan gelen gösteri ekibinin nefes kesen şovu, Türkiye’nin önde gelen futbol adamlarının yorumlarıyla ‘Güzel Oyun’un muhteşem finali ve Kargo konseri!

Bu büyük futbol şölenini kaçırmamak için 1 Haziran Perşembe günü saat 18.00’e kadar [email protected] adresine adını soyadını ve telefonunu belirten bir e-mail at. Final maçını izleme şansını yakalayan ilk 500 çiftten biri ol. 3 Haziran 2006 Cumartesi günü saat 16.00’da İstanbul İnönü Stadı’nda ol, ‘Güzel Oyun’u sen de destekle!!!

http://www.ntvmsnbc.com/news/374427.asp

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar "trextra" takım adı ile Finallerdeyiz. Bizi izlemeye davet ediyorum sizi :)

Bu arada, Nike ve Boyner mağazalarından da davetiyeleri ücretsiz alabilirsiniz..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umurcan' Alıntı:
inönü zaten karşımda izlemeye gelicem sizi :)
Takımdan birinin ayağı sakat ama bakalım. İlk turlarada böyle umutsuz girip yenmiştik herkesi.

İşin ilginci halı saha maçlarında kramponla oynadık. İnönüye krampon getirmeyin diye özellikle uyardılar. Benim bildiğim hep tersi olurdu..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umurcan' Alıntı:
tam saha mı oynanıcak inönüde :)
Takımlar 3 er kişilik. 3x3 3dk. Minyatür kaleyle oynuyorsunuz. Sanırım 5-6 saha kurup aynı anda oynatacaklar maçları. Yoksa 250 küsür takım bitmez.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baria' Alıntı:
umutlumusunuz ? yani 1. olacak kadar kabiliyet var mı sizde?
İlk turda 4 ya da 5 takım yendik ve finallere çıktık. O hafta turnuva sorumlusu kişi gelip siz çok iyi oynuyorsunuz falan demişti. Maçlar 3 dakka ve küçük kale. Kendimize güveniyoruz tabiki ama hem arkadaşın ayağı sakat en ufak şeyde dönüyor, hemde dediğim gibi 3 dakikada umuttan biraz daha fazla şansta gerekiyor.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bol şans... Cidden 3 dakika da golü yediğiniz zaman ne kadar iyi oynasanız da atamayabilirsiniz.

B

Baria

Misafir
3 dakika çok az nedir ki? bence en az 10 dakika yapmalılar. oyuna ısınamadan bitiyor oyun.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bize kalsa devre arasıda yapılmalı :p

3 dk boyunca bir saniye durmadan koşacaksınız. Bizede öyle geliyordu ama sürekli ardarda maç yapıyorsunuz. Biz 5. maçta yerlerde sürünmüştük.

Finallerde tüm maçları yenerseniz 7 maç yapıyorsunuz. Sıcak havayıda hesaplarsanız çok büyük eziyet.

Bir maç izledim. 2-0 dan 2-3 yaptılar..

Bu arada bugün inönüye gittik. Hatta yeni geldim eve. Prova falan yapıldı. Çok fena sıcak.. Birde krampon la oynamamıza izin vermiyorlar. Halı saha ayakkabımda yok ne yapacam bilmiyorum...

U

umurcan

Misafir
trextra' Alıntı:
Bu arada bugün inönüye gittik. Hatta yeni geldim eve. Prova falan yapıldı. Çok fena sıcak.. Birde krampon la oynamamıza izin vermiyorlar. Halı saha ayakkabımda yok ne yapacam bilmiyorum...

dert ettiğin şeye bak hemen alıp yollıyım bi tane :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umurcan' Alıntı:
dert ettiğin şeye bak hemen alıp yollıyım bi tane
Halı saha ayakkabısı almak dert değil. Oynayamıyorum 2 senedir krampona alıştık.

Yırtık halı saha ayakkabısıyla tam 3,5 saat güneş altında bekledikten sonra ilk maçta 1-0 elenmek kadar iğrenç birşey olamaz. Üstelik bu turnuvadaki 3. sayılmayan golümüzde bu maça nasip oldu. Topumuz direkten döndü vs. vs. Katılmak güzeldi ama :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5