İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Nikon D90 Body - 900USD

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba arkadaşlar,

Nikon D90, Body diye nitelendirilen ana kısmını 900 USD'ye isteyen arkadaşa getirtebiliyorum.

Ürünler FEDEX ile gönderilir ve 3 günde elinizde olur.

Kargo ücreti 50 Dolardır ve sipariş ile birlikte sipariş miktarına ilave edilerek tahsil edilir.

Ayrıntılı bilgi isteyenler benimle iletişime geçebilir veya konu altına yazabilir.

Diğer modeller için de sorularınızı yöneltirseniz memnuniyetle cevaplarım.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
2 belki 3 ay sonra almak istiyorum. Umarım satışınız devam eder. Garanti durumu nedir tek merak ettiğim bu.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
d100 ve d200 kullanmıştım güzel makineler, ama objektifte önemli.iyi satışlar aklımızda bulunsun.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Kargo yurtdışından yapılacak sanırım. Peki gümrük olayı nasıl olacak. 900$ lık bir ürünün gümrüğe girmemesi mümkün değil sanırım. Birde ek vergilermi gelecek?

MIY1988

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hediye olarak gönderiliyor sanırım.Değer olarak 100 euro falan yazılıyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Gümrük memuruda yiyecek onun hediye oldugunu :) Ha bide 100 euro olduguna inanacak. Açıp bakıyorlar kutuya ikna olmazsada internetten arıyor anında çıkıyor zaten.
Bu tarz işleri bilmiyorum ama hediye kısmı çok mantıklı gelmedi bana.

MIY1988

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki,inanmamakta serbestsiniz.Ben kameramı böyle almıştımda.Canon HF S10
Hemen bu konunun altı.

Aynı mantık,aynı yöntem.İnanıp inanmamak sizin bileceğiniz iş.her gümrük memuru bir Media Markt bir TEKNO SA çalışanı gibi bilgili ve teknolojiye yakın değil.Saygılar.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
alıcıların gümrük kaygısı yok zaten o yüzden neden merak ettiniz anlamadım parayı öde makineyi al. Gümrükte takılırsada o satışı yapan kişinin sorumluluğunda.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İlk mesaja ek olarak,

Ürünler Hong Kong'tan tedarik edilmektedir. Kişinin adresine doğrudan kargolanır.
Dileyen arkadaşlar, fark ödeyerek lensli temin edebilirler.

Bunun yanısıra; Dijital SLR Kategorisinde,
Nikon, Canon, Sony, Pentax, Olympus, Panasonic, Samsung.

Kompakt Kategorisinde,
Canon, Sony, Casio, Nikon, Kodak, FujiFilm, Olympus, Panasonic, Pentax, Sony, Sanyo, Ricoh, Polaroid

markalarında ürün temini ve ek / yedek parçası getirtilebilir.

Dileyen arkadaşlarımız,
GittiGidiyor'da %100 müşteri memnuniyetli mağazamızdan +%10 farkla alışverişlerini tamamlayabilirler.

Yine dileyen arkadaşlarımız, İşyerimizin Garanti Bankası Sanal pos'u üzerinde farkı fiyata dahil ederek Bonus'a özel taksitli alışveriş imkanından yararlanabilirler.

İsteyen arkadaşlarımız tüm sorularını bana yönlendirebilirler.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Peki,inanmamakta serbestsiniz.Ben kameramı böyle almıştımda.Canon HF S10
Hemen bu konunun altı.

Aynı mantık,aynı yöntem.İnanıp inanmamak sizin bileceğiniz iş.her gümrük memuru bir Media Markt bir TEKNO SA çalışanı gibi bilgili ve teknolojiye yakın değil.Saygılar.

İnanıp inanmak değil konu. Ben kargoyla yurtdışından hiç ürün getirtmedim o yüzdende tecrübem yok sadece mantık yürütüyorum. Herkesin böyle yaptığını düşünürsek gümrük hediye alanına döner adamlar uyanmıyormu olaya onun için öyle yazdım.

alıcıların gümrük kaygısı yok zaten o yüzden neden merak ettiniz anlamadım parayı öde makineyi al. Gümrükte takılırsada o satışı yapan kişinin sorumluluğunda.

Alıcının nasıl gümrük kaygısı olmaz?
Parayı peşin ödüyoruz. Para ödedikten sonra kargo yola çıkıyor. Gümrüğe takılırsa ürünü alamıyoruz. Satıcı zaten almış parasını banane ne halin varsa gör derse ne yapacağız? Paramı geri ver o zaman dersek nasıl olcak verecek mi? (konu sahibi için demiyorum genel olarak konuşuyorum). Bu durumda gümrüğe takılırsa satışı yapanın değilde bizim sorumluğumuzda oluyor sanki :)

Ek olarak;

GNeRaL kardeş, bu işlemler nasıl yürüyor. Çevremde bir çok arkadaşım hediye olarak gelen ürünü alamadı gümrükte. Bazısı 90-100$ gösterdi adam webten bakıp fiyat kıyaslaması yaptı. Mecburen kargo ücretini tekrar ödeyerek geri gönderdi. Bazısı karşı taraftan parasını 2 ay sonra aldı bazısı hemen verdi vs. vs.

MIY1988

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) anladım Darkart arkadaşım.

- - - - -

General , Canon EOS 550D ya da 60D almak istiyorum.Tabi ki el değmemiş,mıncıklanmamış,international garantisi olan,kutusu,kabloları ve belgeleri yanında olan bir model olacak.Şimdi bu modeli 50mm 1,4 lens ile satın almak istiyorum.Bana bir fiyat söyler misin ? Ben ciddi alıcıyım.Bu iş hayatımın bir parçası olacak.Seni oyalamak değil amacım.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
:) anladım Darkart arkadaşım.

- - - - -

General , Canon EOS 550D ya da 60D almak istiyorum.Tabi ki el değmemiş,mıncıklanmamış,international garantisi olan,kutusu,kabloları ve belgeleri yanında olan bir model olacak.Şimdi bu modeli 50mm 1,4 lens ile satın almak istiyorum.Bana bir fiyat söyler misin ? Ben ciddi alıcıyım.Bu iş hayatımın bir parçası olacak.Seni oyalamak değil amacım.

Canon EOS 60D ( EF-S 18-55mm ) için : 1,150 USD
+50 USD Fedex Kargo ücreti

Canon EOS 550D ( IS 18-55 mm ) için : 880 USD
+50 USD Fedex Kargo ücreti

Bu şekilde fiyat verebilirim. Bu fiyatlar nakit fiyatlarıdır.

MIY1988

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkür ederim General.Umarım buraya ve DonanımHaber'e sıkça takılıyorsundur.Para da hazır.Fiyatlar bana uygun.Ürünler refurbished,demo değil ise sıfır ve kutusunda+international garantisi,kitapçıkları ve kabloları ile beraber ise müthiş bir şey ! Sanırım bu sitedeki ilk müşterilerinden bir olurum. :)

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
D90 body kullanıyorum memnunum ama birde ucuz objektif bulabilsem 10 mm :eek: Objektif satıyorsanız pm atarmısınız lütfen?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Diğer arkadaşlar da yararlansın diye buradan yanıtlıyorum.

Özellikle belirttiğiniz lens çeşidi var mı?
Nikon AF-S DX Nikkor 10-24mm f3.5-4.5G ED Lens?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5