İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Niobeweb den uzak durun.Ben yandım sizde yanmayın !

lordof

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Niobeweb.net Arkadaşlar 8 ay önce bir arkadaşın tavsiyesi ile eticaret sitelerimizi bu firmaya taşıdık.İlk bir iki ay iyiydi.Normal kesintiler dışında fazla sorun yoktu.Ama son 6 aydır inanılmaz sorunlar yaşadık.Sitelerim bir çok kere uçtu.Günlerce erişim Yapamadık.

Google indexlerim silindi.En sonunda Bunlarla mücadele edilmez diyip bir arkadaşımla ortak yurtdışından dedicated kiraladık ve sitelerimizi taşımaya başladık.

Maalesef kurtarıyorum derken sonuncu sitemin database ini uçurdular.Yedekte almamışlar ve şimdi onu kurtarmaya çalışıyorum.

Bunları neden yazdım,Benim bu çektiğim sıkıntıları sizlerde yaşamayasınız diye.
Hoşçakalın

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim yaklasik 3 yildan fazla oldu niobewebi kullanali su anada kadar bi kere bile sorun yasamadim..sorunsuz bi sekilde 3 yildan fazla niobewebi kullaniyorum ve hic bi sekilde degistirmeyi dusunmuyorum..

Hayret ilk defa senin gibi bi sorunla karsilasani duydum niobe de :S ilginc..Ama gecmis olsun

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ark orayı kullandı sorun yaşamadı hiç.

yedekleri almak site sahibine aittir.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim onlar da zaten sitenin yedeklerini aliyolar...ben bi cok kez elimdeki bilgilerimi kaybedip oradan istedim ellerinde herzaman oluyo =) aylik yedeklerini aliyolar..

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
niobeweb kesinlikle çok kaliteli hizmet veren bir yerdir, senin amacın farklı bence..

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
baksana adamın ikinci postu direk karalamaya dayalı :D normal oalrak altında birşey aranır yani, burada kim kimin ne olduğunu çok iyi biliyor ama o bunun farkında değil herhalde...

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
niobeweb i yıllardır kullanıyorum bir iki ufak aksaklık dışında asla problem yaşamadım zaten hemen duruma el koyuyorlar yalnız web üzerinden müşteri hizmetleri biraz zayıf onuda halledeceklerini umuyorum

hidonet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben $u ben yandim siz yanmayin gibi basliklara hastayim.. :D

Ne kaybettin de yandin... binlerce dolar mi verdin... senin 1 mesajla silmeye calistigin o firma yillardir calisiyor. Senin mesajindaki harf sayisi x 1000 dolar dan daha fazla yatirim yapmistir, kira odemistir, belki de o kadar zarar etmistir...

99 dan beri hostingle ugrasiyorum. Musterilerimin odeme yapmadiklari aylarda da sunucu kiralarini catir catir odedim...

bu forumlarda isim ve firma karalamak ne kadar kolay boyle...

sitenin neden kesildiginiden hic bahsetmiyosun.. belki siten saldiri aliyor, belki sunucu kaynaklarini tuketiyor...

ismi lazim degil bir forum sitesi sunucularini yonettigim firmalardan biri icin sikayet yazmis.. Sitem surekli arizada vs vs... Kac kere forum sitesinin session tablosunu tamir ettik kendisinin haberi yok... Demek ki boyle insanlarin butun kirli camasirlarini ortaya sermedigimiz icin sucluyuz.. Forumu kuran salak arkadasimizin sirf forumda online sayisini fazla gostermek icin online suresini uzatmasi nedeniyle her gun session tablosunun limitleri doluyor ve site cokuyor.

Kim suclu ? tabi ki hosting firmasi... Neden ? Boyle lamerlari if$a etmedigi icin...

neyse sonucta benim amacim seni de elestirmek degil, genel sikayet mesajlarindaki kalitesizligi elestiriyorum... bazi insanlar hizmet aldigi firmaya 10 dolar verip sonra da yandim anam diye bagiriyor... :)

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben $u ben yandim siz yanmayin gibi basliklara hastayim.. :D

Ne kaybettin de yandin... binlerce dolar mi verdin... senin 1 mesajla silmeye calistigin o firma yillardir calisiyor. Senin mesajindaki harf sayisi x 1000 dolar dan daha fazla yatirim yapmistir, kira odemistir, belki de o kadar zarar etmistir...

99 dan beri hostingle ugrasiyorum. Musterilerimin odeme yapmadiklari aylarda da sunucu kiralarini catir catir odedim...

bu forumlarda isim ve firma karalamak ne kadar kolay boyle...

sitenin neden kesildiginiden hic bahsetmiyosun.. belki siten saldiri aliyor, belki sunucu kaynaklarini tuketiyor...

ismi lazim degil bir forum sitesi sunucularini yonettigim firmalardan biri icin sikayet yazmis.. Sitem surekli arizada vs vs... Kac kere forum sitesinin session tablosunu tamir ettik kendisinin haberi yok... Demek ki boyle insanlarin butun kirli camasirlarini ortaya sermedigimiz icin sucluyuz.. Forumu kuran salak arkadasimizin sirf forumda online sayisini fazla gostermek icin online suresini uzatmasi nedeniyle her gun session tablosunun limitleri doluyor ve site cokuyor.

Kim suclu ? tabi ki hosting firmasi... Neden ? Boyle lamerlari if$a etmedigi icin...

neyse sonucta benim amacim seni de elestirmek degil, genel sikayet mesajlarindaki kalitesizligi elestiriyorum... bazi insanlar hizmet aldigi firmaya 10 dolar verip sonra da yandim anam diye bagiriyor... :)

Paranın 10 doları 1000 doları olmaz diye düşünüyorm alın teriyle kazanılan her şeyin haksız yere alınması sonucu insan üzülür. Ancak bahsedilen firma hkkında bilgim olmadığından yorum yapamam. Senin dediğine de katılıyorum. Bazı insanlar her şeyi host kiraladıkları yerden bekliyorlar. Bu biraz yanlış bir düşünme tarzı gibi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5