İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nisan Ödeme Alacaklar Bakın Lütfen...

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
şimdi bir sorum var size
Acaba Nisan ayında kupon(Adwords Kuponu) kullanıp bu ay ödeme alan kaç kişi var acaba?
Kaç kupon kullandınız?
Teşekürler

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soru şu: adwords kuponuyla google'da sitesinin reklamını verip, adsense'den kazananlar ödeme aldı mı?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kendi sitemin reklamını verip birde adsense te kendi reklamımdanmı kazanayım?
valla gençler daha pratik düşünüyor. benim aklım almıyor bu tür şeyleri :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen öyle. yabancıların kazanma mantığı bu zaten. ayda 1000$ adwords reklamı verip, 2000$ adsense'ten cukkaya atıyorlar.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu arada aklıma gelmişken bidvertiser de reklam vermek çok ucuz gibi görünüyor, şu adbrite de sağlık, travel ve real estate ile ilgili nasıl ucuza reklam vereceğiz bilen varmı yahu
(ayrıca soruya cevaben, ben iki tane kupon kullandım ve nisan ödemem onaylandı, yani bi sakıncası yok adwords un)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ZIPPKIN' Alıntı:
bu arada aklıma gelmişken bidvertiser de reklam vermek çok ucuz gibi görünüyor, şu adbrite de sağlık, travel ve real estate ile ilgili nasıl ucuza reklam vereceğiz bilen varmı yahu
(ayrıca soruya cevaben, ben iki tane kupon kullandım ve nisan ödemem onaylandı, yani bi sakıncası yok adwords un)
zıpkın cevabı öğrenirsen benimlede paylaşırmısın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5