İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nixcon - İsrail ilişkisi

N

Netlojik.Net

Misafir
İsraildeyse sölesinler Datecenterımız israilde canım, Veya biz ordaki datecenterın Türkiye bayisiyiz filan.
Bunun ayıbı yokki. 1 Sunucu aldım adamlardan amd 3200 bydigi.net sitesini attım. sunucu tepe taklak oldu.
Mecburen ayrıldım yanlarından ABD deki date centerlara gittim.
Nixcon A.Ş :) yorumlarınızı bekliyorum.

D

deja-vu

Misafir
ısraılden bır dc soyleyın o zaman deneme yapalım 2 sı arasında

1 Inanılmaz ftp hızını sahıp localde gıbısın
2 steler fdc soft layer vs. gore kat kat hızlı acılıyo
+ + dıyerek eklıyebılırız buna pekı bu hızı nası saglıyolar

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bütün bu tartışmalar, gizli dc yüzünden oluyor.

N

Netlojik.Net

Misafir
Aynı soruyu nixcon forumuna da yazmıştım, verdiği cevap bu.
galiba haklılar, gerçi ben GEO İP falan anlamam ama her halde söyledikleri doğru. Dedikleri gibi ping sonuçlarıda 1 mms altı çıkmıştı.

Şüphe duyduğum için ayrıca özür dilerim nixcondan ;)

Merhaba,

Baktiginiz sistem GEO IP sistemidir. IPleri ulkelere gore ayirip gosterirler. Bazi firmalar kullandiklari veritabanlarini guncellerler bazilari guncellemez. Guncelleyenlerden biri ornegin whois.sc . Kullandiklari firmanin GEO IP veritabanina gore bizi farkli yerlerde gostermektedirler. Bazilari Antartikada bile gosteriyor acikcasi. Buna en guzel ornek ve yanit , ping sonuclaridir.

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Netlojik.Net' Alıntı:
Aynı soruyu nixcon forumuna da yazmıştım, verdiği cevap bu.
galiba haklılar, gerçi ben GEO İP falan anlamam ama her halde söyledikleri doğru. Dedikleri gibi ping sonuçlarıda 1 mms altı çıkmıştı.

Şüphe duyduğum için ayrıca özür dilerim nixcondan ;)

Ayrıntılı Bilgi İçin Teşekkürler. Bende Nixcon Müşterisiyim ve Gerçekten Memnumum + Türkiye'de Olmasa Dedikleri Gibi Bukadar Düşük Ping Biraz Zor Bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5