İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Niye Reklamlara Tıklamıyorlar

• Konbuyu başlatan Janizary
  • Başlangıç tarihi
J

Janizary

Misafir
iyi günler
sitemin hitleri iyi olsa bile gün içinde ya 1 ya da 2 kişi falan tıklıyor reklamlara.Acaba bunun sebebi reklamların ziyaretçiye yeterince ilginç gelmemesi mi?Ziyaretçilerin reklamlara daha çok tıklaması için neler yapmam gerekir.Cevaplarsanız sevinirim

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam yerleşşimini değiştir. mümkünse reklam renkleri ile sitenin renkleri hemen hemen ayni ton olsun. yani reklamlari site içine göm bak ozaman artar.
ben misal 1 hafta öncesine kadar 2$ kaznaiyorudm 3k hitten reklamlari yerleni değiştirdim ve şuan 3k hiten 6-7$ kazaniyorum.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
sitem imzamda yazıyor reklamları hangi şekilde yerleştirebileceğim hakkında öneride bulunabilirmisin seo hakkında fazla bilgim yokta

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Site üyelikli bir siteyse ve üyelerin hergün geliyorsa o tarz siteden kazanman çok zor.
Daha önce yonja da 20.000 gösterime 0 (sıfır) tık almıştım. Bu örnek sanırım ne demek istediğimi daha iyi anlatıyor.

Kazanmak için meraklı ziyaretçi bulmak şart. Yani kişi birşeyler aramaya gelecek, sitende ilgisini çeken bir reklam görecek ve tıklayacak.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Anladım sağol : ) bende bir müşterim için orada reklam vermeyi düşünüyorumda, geri dönüşümü konusunda kuşkularım var o yüzden şimdilik askıda..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5