İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Niyetli Webmaster

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Ramazan dönemi dolayısıyla böyle bir makaleye gerek duydum.Anlayın acımızı.Niyetli webmaster :peh:

Sahurda tıkınan webmaster , sabah erken kalkar ve işinin başına geçer.Öğleye kadar iyidir.Öğle saatlerinde güneşin kızgınlaşması ve susaması nedeniyle , webmasterinin işleyişi azalır.Kodları yanlış yazmaya başlar.En basit hataları anlayamaz.Saat 17 civarları webmaster iyice yorulur.Hem açlık , hemde susuzluk beynine vurmuştur.Yıllardır kullandığı kodları unutması , yanlış yazması onun için artık o gün normalleşir.Ardından son 2 saate girildiğinde , webmaster zamanını geçirmek için birşeyler arar.Kimisi benim gibi ücretsiz logo yapar , kimisi hayrına tema yapar.Kimisi post atar vs. Ve sonra iftar gelir.Webmaster orucunu açar ve derin bir " ohhh ! " çeker.Ardından biraz salona gider ve televizyona bakar.Televizyonda birşey olmadığını anlayan webmasterimiz , tekrar bilgisayarına yönelir.Gece geç saatler olduğunda kulaklığı takıp o serin havada doyasıya çalışan webmaster , her zamanki gibi işlevselliğini sağlamıştır :)

Birde Çalışan Niyetli Webmaster var :

Gece 2 gibi yatarsınız. 3 gibi kalkarsınız. yemek yer tekrar yatarsınız 4 gibi. Sonra 6 da kalkarsınız 2 saatlik uyku ile tıklım tıklım otobüse binersiniz. Ardından metrobüse binmeye çalışırsınız. İşinize gidersiniz.Yada şanslıysanız servise yetişir. Metrobüs derdi çekmeden uyuyarak işe gidersiniz. 9 da iş başı yaparsınız. öğleye kadar sürekli koşuşturmaca faxlar görüşmeler mailler. ithalatlar ihracatlar. Öğle arası bir hava almaya kalkarsınız. sıcakdan yanarsınız. İçeri kaçar oturursunuz. Akşam 5 gibi karın gurultusu başlar. Açlık yada susuzluk değildir çareniz. Eve gidip uzansanız. Biraz uyusanız geçer belkide. Boğazınız kurur ama klimadan olsa gerek. Sırtlarınız -halk arasında- çiğ olur. Akşam 6.45 servise biner. sonra otobüse biner. Eve gidersiniz. İftarı beklersiniz. Son 1 saat geçmemekte kararlıdır.

ByLacoste

Mutlu son ...

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben yazayım.
Gece 2 gibi yatarsınız. 3 gibi kalkarsınız. yemek yer tekrar yatarsınız 4 gibi. Sonra 6 da kalkarsınız 2 saatlik uyku ile tıklım tıklım otobüse binersiniz. Ardından metrobüse binmeye çalışırsınız. İşinize gidersiniz.Yada şanslıysanız servise yetişir. Metrobüs derdi çekmeden uyuyarak işe gidersiniz. 9 da iş başı yaparsınız. öğleye kadar sürekli koşuşturmaca faxlar görüşmeler mailler. ithalatlar ihracatlar. Öğle arası bir hava almaya kalkarsınız. sıcakdan yanarsınız. İçeri kaçar oturursunuz. Akşam 5 gibi karın gurultusu başlar. Açlık yada susuzluk değildir çareniz. Eve gidip uzansanız. Biraz uyusanız geçer belkide. Boğazınız kurur ama klimadan olsa gerek. Sırtlarınız -halk arasında- çiğ olur. Akşam 6.45 servise biner. sonra otobüse biner. Eve gidersiniz. İftarı beklersiniz. Son 1 saat geçmemekte kararlıdır. :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İnsan niyetli olunca kafasına kolay kolay o bilgiyi sokamıyor birkaç defa okumak zorunda kalıyorum :) Allah niyetli müminlerimize güç kuvvet ve irade verir inşallah...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5