İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nocs.us Form başına iyi para

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
accountum 2. günde fined ediLdi.. 8.90'a uLaşmıştım. sebebini anLamadığım bi şekiLde banLadı hesabımı.. garip..

bigowner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leet' Alıntı:
accountum 2. günde fined ediLdi.. 8.90'a uLaşmıştım. sebebini anLamadığım bi şekiLde banLadı hesabımı.. garip..

En büyük ihtimal nocs.us adresine kayıt olurken verdiğn mail ile form doldururken verdiğin e-mail adreslerinin uyusmuyor olmasdır. Veya gmail hotmail yahoo gibi "GET OFFERS" kısmında basta kırmızı ile yazılan maillerle uye olman da olabilir. Bunlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Ben daha önc bu siteden odememi aldım. Ama ondan sonra uramadıgım için yani haftada en az 1 form doldurmadıgım için uyeliğimi silmişlerdi. Şimdi tekrardan uye oldum. Yeni ödememi aldıgım zaman buraya yazacagım

bigowner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade78' Alıntı:
iyide bu sitelerde yazmak için ingilizceyi nasıl yazıyorsunuz..

Aslında ingilizce gerektirmiyor. Çünkü Form dediğimiz sey cogu zaman bir siteye uye olmaktan ibaret. Aylık gelirin ne kadar en sevdiğin kuş böcek gibi seyleri soruyorlar bazen. Yuzde 90 boyle yani normal yabacı sitelere uye oluyorsun o kdar. Yapılamayacak birşey degil yani...

O

OkYaNuS

Misafir
bigowner
alt üye toplicam diye amma mesaj atmışsın
bence çoook gereksiz bir mevzu

bigowner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes bana Pm yoluyla gelen soruları ben burdan tekrar sorulmasın diye yazıyorum cogu zaman.Haklısın alt uye toplmak onemli ama sen gereksiz desende odeme garantisi olan bir yer oldugu ve iyi de para verdiği için en azından ben ugrasıyorum ve benim gibi düşünenlere yardımcı da olmaya calısıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5