İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nokia-Game Yeniden Başlıyormuş :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Nokia Game Kampanyası’na tekrar başlıyoruz.

Lütfen sitelerinizde tekrar yayına almanızı rica ederim.

Kampanya bitiş süresi 13 Ekim’e uzatılmıştır.

Hepinize iyi oyunlar.

Saygılarımızla

Arzu Gürlü
[email protected]
T : 0.212.368 84 60
F : 0.212.231 05 22

Z A P M E D Y A

---------------------------------

mail attım oldu görürsem söylerim diye :) bundan sonramı aman aman uzak dursun

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedava reklam vermek istiyenlere duyrulur ;)

sanırım yeteri kadar para indiremediler ceplerine

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rapmedya gibi reklamz gibi büyük firmalar bunu yaparsa artık biz kime güvenicez... Önce içerdeki paraları verin kardeşim !!!

Zreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nokia Game ( 20 Lives ) Odemeleri Tüm yayıncılarımıza Yapılmıştır !!

Merhaba ,

Banka hesap bilgilerini gonderen tum yayincilarimizin Nokia Game odemeleri bu hafta sonu yapilmistir.

Gectigimiz yillardaki odeme gecikmesi bu senede olusmustur.Ancak bu gecikmenin sebebi TR 'deki merkez ajans'in nokia game odemeleri icin parayi Nokia Merkez 'den gec almasidir.
Unutulmamasi gerekir ki , Nokia Game global bir kampanyadir ve tum dunyadaki kampanya sonuclarini toplamak , sahte kayitlari suzgecten gecirmek ciddi bir vakit aldigindan , bu da odeme surecine yansimistir.

ReklamZ ile calisip banka bilgilerini gondermeyen 20 kadar yayincimizdan bizimle temas etmelerini bekliyoruz . 120 adet websitesi sahibine ise NG ödemeleri bu haftasonu 9 saatlik bir çalışma sonucunda yapılmıştır.

Sunu bilmenizi önemle istiyoruz ki , herhangi bir kampanya sonucunda ReklamZ tahsil ettigi hicbir yayinci parasini bugüne kadar odememezlik yapmamistir.

Lütfen bu konuda yapilan yanlis yonlendirmelerin etkisinde kalmayiniz.

Başarılar ,

REKLAMZ TEAM

G

guajira

Misafir
Zreklam' Alıntı:
ReklamZ ile calisip banka bilgilerini gondermeyen 20 kadar yayincimizdan bizimle temas etmelerini bekliyoruz.

Nasıl bir kullanımdır bu yaw :)

Zreklam' Alıntı:
Sunu bilmenizi önemle istiyoruz ki , herhangi bir kampanya sonucunda ReklamZ tahsil ettigi hicbir yayinci parasini bugüne kadar odememezlik yapmamistir.

Lütfen bu konuda yapilan yanlis yonlendirmelerin etkisinde kalmayiniz.

REKLAMZ TEAM

Gülmek istiyorum ama neremle gülsem hala karar veremedim :mad:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5