İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nokia N8 Symbian Belle

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
displayer.aspx

okia'nın yeni işletim sistemi güncellemesi N8 kullanıcılarını sevindirecek.

Symbian^3'ü bambaşka bir işletim sistemi haline getirecek olan Symbian Belle, 2012'nin ilk çeyreğinde kullanıcılara sunulmaya hazırlanıyor. IT Pro Portal tarafından verilen bilgilere göre Symbian Belle güncellemesi, öncelikle Nokia N8 kullanıcılarına sunulacak.

Nokia'nın hem eleştirilen, hem de birçok kullanıcı tarafından keyifle kullanılan N8 modelini bambaşka bir akıllı telefon haline getireceğini düşündüğümüz güncellemeyi merakla bekliyoruz. Bu güncelleme ile N8 kullanıcıları, birbirinden bağımsız kısayollar, panjur kontrol paneli, yeni ana ekran uygulamaları ve daha birçok yeni özelliğe kavuşmuş olacak.

Nokia N8'in ardından E7, X7, C6-01, Oro, C7, E6 ve Nokia 500'ün Symbian Belle'ye kavuşacağı düşünülüyor. Konu hakkındaki gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi