İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nokia Oro Geliyor!

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
10z4uqd.jpg

Mobil iletişim devi Nokia’nın üst düzey telefonu olan Oro’yu üylül ayında Nokia Shop’larda satışa çıkarması bekleniyor.Sınırlı sayıda satılacak olan cihaz Bridge of Weir marka deri, 18 ayar altın ve mavi kristal kullanıldı.Oro 8 megapiksel kamerası, 3,5 inç boyutlarında AMOLED ile güçlendirilmiş ekranıyla renkli ve asıl bir duruş sergiliyor.
Oro, Nokia’nın ödüllü J Bluetooth kullaklığı altın kaplamalı modeliyle birlikte gelecek.Nokia’nın ”Her zaman hazır.” teknolojisiyle kullanıcılar her zaman kulaklığı takıp konuşabilecekler.Nokia J Bluetooth kulaklık üç aya kadar bekleme süresiyle şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor.
Nokia Oro‘nun teknik özellikleri ise şöyle;

• Symbian Anna işletim sistemi,
  • 3,5 inç boyutlarında, 640 x 360 piksel AMOLED dokunmatik ekran,
  • 8 megapiksel tam ekran vizörlü ve 3.nesil çif led flaşlı kamera,
  • 32 gb’a kadar MicroSD hafıza kartı desteği,
  • Bluetooth 3.0 teknolojisi,
  • Wi-Fi 802.11 b/g/n standartlarıyla kablosuz internet,
  • GSM/EDGE 850/900/1800/1900, WCDMA 850/900/1700/1900/2100,
  • GPS, aGPS navigasyon,
Nokia Oro’nun tavsiye edilen satış fiyatı 2.800 lira civarlarında olması bekleniyor.

Kaynak:NovaCep.net

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nokia'nın iphonea karşı çıkardığı telefon :) bakalım telefona meraklı milletimiz hangisini daha çok beğenecek:)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
nokia'nın iphonea karşı çıkardığı telefon bakalım telefona meraklı milletimiz hangisini daha çok beğenecek

iphone ye RAKİP nokia :D :D 3 yaşında çocuğa söylesen güler :D :tili

Ekleme: nokia kullanıcısı olarak söylüyorum ki; nokia samsung a bile rakip olamayacak alt seviye bi telefon üreticisi konumuna düşüyor.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
general mobileın savoroski taşlı telefonuna benzemiş. Bu arada şu söylentiler hakkında birkaç kelime sarfedeyim. iPhone isim yapmış bir telefon markası...

+Telefonuna bakim mi?
-Ya neyine bakcan ayfon işte.
+vayy kaça aldın olm.

iPhone muhabbeti bu şekilde iken nokianın isterse ''uçan halı modeli'' olsun.

+Telefonuna bakim mi ?
-Buyur x99k modeli.
+olm niye bunu aldın ya, sorsaydın bize aynı fiyata 'şu' model vardı. Hem niye nokya alon.
-Ya ne bilim bu vardı **.

şeklinde olabiliyor.
Demek istediğim iphone gayet güzel bir telefon e nokia da fena değil. Fakat ağzıyla kuş tutsa hiçbir telefon iphone ile yarışamaz. Kimse iphone a neden o kadar para döküldüğünü bilmiyor. Alıyorlar çünkü o iphone. Benim telde iphone a çok benziyor. Ama iphone değil. Yaptığı çoğu şeyi de yapıyor.Galaxy eys

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Çakma iphone'ler veya kamera özelliğine bakıp wi-fi var cart var curt var dediğimiz sonunda da "iphone ile aynı e ozaman niye iphone pahalı" dediğimiz telefonlar bir süre sonra bizi hüsrana uğratıyor.Hele ki Nokia telefonlarında çok değil 1-2 ay sonra ciddi kasma sorunları takılmalar vs. oluyor.Telefon takıldıktan sonra altın kaplasan ne yazaar elmas işleme yapsan ne yazar....
Size en basitinden bi örnek vereyim kuzenle aynı anda telefon aldık.O iphone 3g aldı ben 5800; şuanda onun telefonunda en ufak bir sıkıntı yok gayet de memnun ben telefonun duvara çarpmanın eşiğindeyim.Onda birçok uygulama var 5800 da ise eski tuşlu nokiaların flaş oyunları var ki oynarken ekran yarım görünüyor altta tuşlar görünüyor.

lafı uzatmak istemiyorum ... bende ByLacoste ye katılıyorum.Babasının parasını yolup iphone aldıran sonra da iphone nin neden o kadar pahalı olduğuna kafa yormayan "salak" diye hitap ettiğim arkadaşlarım var. ..

C0nder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vay Ne qüzeL teLefon :D beN aLcm Fiyatı Hakkında biR biLqin vaRmı . ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5