İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nokia Reklamları Başladı!!

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı reklam mynettede var idsadece mynet yazıyo
bazı sitelerde ise reklamz_domain yaziyo.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
yanlız hem site adı hem isim... ancak şöyle birşey olması lazım senin dediğin gibi.

www.domain.com >>> isim ahmet
www.domain.net >>> isim ahmet
buda denk gelirse artık hiç yaşama... :)

<script language="Javascript" src="http://ilead.itrack.it/clients/script.aspx?campaignid=4568&websiteid=3370&scriptid=24358&subwebsiteid=ahmet_mynet"></script>

<script language="Javascript" src="http://ilead.itrack.it/clients/script.aspx?campaignid=4568&websiteid=3370&scriptid=24358&subwebsiteid=ahmet_fanatik"></script>

<script language="Javascript" src="http://ilead.itrack.it/clients/script.aspx?campaignid=4568&websiteid=3370&scriptid=24358&subwebsiteid=ahmet_hurriyetim"></script>

benim ismim ahmet olsun, ben sadece mynetden basvurdum sonra dedimki, ya bu kod madem baska sitelerde de gecerli, diğer koduda fanatiğe koydum...

ancak hurriyet benim değil :D ve bizim ikimizin ismide ahmet ;

e ne olacak şimdi :p

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işte o noktada kalıyosun ben de onu anlatmaya çalıştım. ayrıca ne kadar kazandık ne kadar geldi ne kadar gitti gibi bilgileri de göremememiz ya da bi şekilde bize bildirilememesi de karanlık bir nokta

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodlarıda yanlış yazmışsak istatiskleri gördükten sonra düzeltme imkanı olmayacak :D

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ne oluyor anlamadım herkez farklı bir kod koymuş...

reklamz_domain şeklinde koymuşlar.. hangisi doğru??? isim_domain mi reklamz_domain mi nasıl acil cevap boşa gitmesin yayınlar... adamlara yazdım cevap gelmedi.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öyle de koysan farketmez böyle de koysan farketmez bence o işin sonu hayıra vesile değil gibi geliyor bana. hiç bir fikrim yok hangisinin doğru olduğu konusund ama gelen mailde reklamz_ filan gibib irşey yazmıyordu isim_ yazıyodu öyle değil mi?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet benimd ekafama o takıldı. acaba bu arkaşlar reklamz a mail attıdamı böyle yaptılar.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu ben açtım soru şu sanırım kodları nasıl eklediniz.. ben reklamz ile çalışırım onlar bana kodları yollar ben eklerim irem hanım sağolsun çok ilgileniyor benle :)

Lider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkada$lar ßen reklamz a email yazdım yazımda ßenim siteden kaç ki$i kayıt yaptı nasıl kontrol edicem vs.. Gißisinden $eyler Sordum Cevap olarak ta ;

Kimden: Nokia Game- REKLAMZ <[email protected]>
Konu: FW: NOKIA GAME KAMPANYASI HK.
Merhaba,

Kayıtlarınız için bir panel oluşturulacaktı fakat beklenenin çok üstünde
kampanyaya katılım olduğundan her site için ayrı ayrı panel yapılamıyor
melesef.Bu yüzden talebiniz doğrultusunda size kayıtlarınızı göndereceğiz.

Saygılarımızla,

ReklamZ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5