Nokia'dan müthiş bir atak mükemmel bir hizmet

mhmt

0
İyinet Üyesi
Katılım
5 Kasım 2007
Mesajlar
408
Reaction score
8
Konum
Karşıyaka
Son zamanlarda sanırım aldığım en güzel haber. Nokia maps kullananlar bilir nokia da sadece sesli yönlendirme ücretliydi onun dışında harita güncelleme tüm ülkere ücretsizdi. Nokia yeni hizmetini Ovi Harita olarak adlandırdı ve bu servisi farklı kılan beş temel özellikler: en iyi kapsama alanı, ek maliyetin olmaması, navigasyon sırasında ağ bağlantısının gerekli olmaması, trafik bilgileri ve en önemlisi sanırım sesli yönlendirmesi.

Peki bu hizmet ülkemizde navigasyon özelliği olan telefonların hepsinde başladı mı? Bu sorunun cevabı her model için geçerli olmasada bazı modellerde şuan için kullanılmaya sunuldu. Bu modeller 5800 XpressMusic, Nokia N97 mini, Nokia N97, Nokia 5230 ve Nokia E72. Mart ayından itibaren tüm ovi harita hizmeti navigasyon desteği olan tüm modellerde kullanılacaktır.

İlk aklıma gelen hali hazırda piyasada 6710 navigator, 6210 navigator bulunan modellerinin satış fiyatlarının düşüp düşmeyeceği? Belki de artık navigator modeli üretimi olmucak.

Konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı bu başlık altında paylaşırsınız elimden geldiğince yardımcı olurum.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst