İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nokta Domain Fiyatlarını Dibe Çekti! İlk Gelen Alır

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Türkiye'nin en değerli alan adlarını elinde bulunduran Nokta Domains portföy satışına devam ediyor.

Daha önce Ucakbileti.com'u 250 bin dolara, Tatil.net'i 150 bin dolara satan Nokta Domains Evdeneve.com, Firsatlar.com gibi alan adlarını satışa çıkarttı.

Listedeki en değerli domain olarak gözüken Ucuz.net için 130 bin dolar ve 150 bin dolar arasında teklif bekleyen Nokta Domains' ilk teklif İyinet üyelerinden Karluk tarafından verildi. 135 bin dolarlık teklifi yapan Karluk ucuz.net'i satın alarak ucuz web hosting hizmetleri vereceğini belirtti.

Nokta Domains'in satışa koyduğu domainler ve beklenilen teklif aralıkları tablosu ise şöyle;

TR-alan-adi.gif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Süper Domainler...
Domain İçin Nokta Atışı Yapmışsınız.. :)

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Abi adamlar zaten köşeymiş bizde yakalayaydık 1-2 tane şimdi köşeydik. :peh::eek:ha::sinir:

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Kısmet... Bakalım arkadaşlar... Bana bırakmazlar ama ben biraz daha zorlarım ve belki bana kalır...

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ucuz.net için 10 tl veriyorum

EKLEME: Ödeme Yapıldı Sorunsuz Bir Alış Veriş Oldu Arkadaşa Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5