İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NoMachine - Uzak Masaüstü Erişim Programı

metindemirr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NoMachine - Uzak Masaüstü Erişim Programı

NoMachine, yüksek performanslı uzak masaüstü erişimi yazılımı. Uzaktan yardım hizmeti verenler için oldukça önemli bir programdır.

Çok kullanılan popüler uzak masaüstü erişimi programlarına göre daha yüksek performansa sahip bir uzak bağlantı yazılımıdır. Bağlantı hızı düşük dahi olsa verimli bir şekilde bağlantı kurarak, karşı bilgisayarı yönetebilirsiniz.

Bu yazılımın sağladığı avantajlar çok fazladır.Seyahat halinde iken evdeki bilgisayara ulaşmak suretiyle, dosyaları yönetebilir ve işlerinizi takip edebilirsiniz. İş yerleri arasında arasında veri akışı ve dosya yönetimi sağlayabilirsiniz.

Diğer bilgisayar kullanıcılarına uzaktan yardım sağlayabilir yada uzak yardım alabilirsiniz. Karşı bilgisayar ile, dosya alış verişi sağlarsınız. Programın kurulumu ağ bağlantıları konusunda deneyim gerektirmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5