İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nondayla yollar ayrıldı.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Galatasaray Futbol AŞ ile oyuncu Shabani Christophe Nonda arasındaki sözleşme tek taraflı olarak feshedilmiştir. Shabani Christophe Nonda’ya kulübümüze yaptığı hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.

Galatasaray Futbol AŞ

Bence isabetli bir karar olmuş. Leo Franco'da yollansa, kimse neden yolladınız demezdi.

T

trgy

Misafir
Nonda fazlalık kalıyordu Galatasaray'da Jo transferinden sonra GS için iyi oldu. Ama bana kalsa Jo'yu yarım sezon kiralayacağıma yarım sezon daha Nonda ile devam ederdim. :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Formsuz bir nonda uzun zamandır saç baş yolduruyorken, yabancı kısıtlamasından dolayı Jo'nun sezon sonunda bonservisinin alınmasına falan engel olacaktı. Bence iyi oldu, kewell'e herzaman ihtiyaç vardır =)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
balon zotomaç kewell ayrılıyor diyordu,üstüne üstelik fenerbahçeyle anlaşmaya varmış,iş imza aşamasındaymış :D adamların şirketinde sallamasyon ekibi var heralde durmadan balon haber uydurmak kolay değil :D

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Resmi siteler, spor gazetelerinin topunu taca attı. :D Sitelerden açıklanıyor diye kimsenin itimadı kalmadı spor sitelerine/gazetelerine.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5